امروز : دوشنبه, ۱۰ آذر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/10 - 20:04 ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری جلسه شورای عالی کار با حضور ربیعی/ دستمزد ۹۷ و «بند ز تبصره ۷ لایحه بودجه ۹۷» دستور کار جلسه

معاون وزیر کار از برگزاری جلسه امروز شورای عالی کار با حضور علی ربیعی، ساعت ۵ عصر خبر داد و گفت: دستمزد ۹۷ و «بند ز تبصره ۷ لایحه بودجه ۹۷» دو دستور کار این جلسه است.

به گزارش بابل نوین، احمد مشیریان، معاون وزیر کار در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، درباره جلسه امروز شورای عالی کار گفت: جلسه امروز با حضور علی ربیعی، وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار می شود.

وی در بیان دستور کار جلسه امروز شورای عالی کار گفت: جلسه امروز ساعت ۵عصر با دستور کار تعیین هزینه سبد معیشت و دستمزد ۹۷ و با حضور شرکای اجتماعی برگزار می شود.

مشیریان بیان کرد: دستور کار اصلی دستمزد ۹۷ است، اما در کنار این موضوع بحث بند ز تبصره ۷ لایحه بودجه ۹۷ مورد بررسی قرار می گیرد.

امروز سومین روز از برگزاری شورای عالی کار است که شرکای اجتماعی برای حضور در جلسه تردید داشتند و در راستای اعتراض به «بند ز تبصره ۷ لایحه بودجه ۹۷» تاکنون در جلسه حاضر نشده‌اند. شرط حضور کارفرمایان در شورای عالی کار بررسی این ماده بود که در حال حاضر مشخص شد که علاوه بر بررسی دستمزد ۹۷ یکی از دستورات جلسه بررسی بند ز تبصره ۷ لایحه بودجه ۹۷ و عمل به سه جانبه گرایی از سوی دولت است./ص

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين