امروز : شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۲۱:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تجلیل از مدیران برتر سال ۹۵ ورزش ایران

در مراسمی که امروز (پنج شنبه) برگزار شد، از مدیران برتر سال ۱۳۹۵ ورزش ایران در ۲۲ حوزه مدیریتی تجلیل شد.

به گزارش بابل نوین، مراسم تجلیل از برگزیدگان ششمین همایش ملی از مدیران برتر سال ورزش یادواره سرلشگر شهید پاسدار ورزشکار حاج حسن طهرانی مقدم، پس از نظرسنجی های ویژه و متعدد از خبرگان و کارشناسان ورزش کشور برگزار و از برترین ها تجلیل شد.

در این مراسم که برخی از برگزیدگان نهایی غیبت داشتند، در پایان از برترین ها تجلیل کردند که نام آنها به شرح زیر است:

۱- رؤسای برتر فدراسیون ها :

الف) بخش اقتصاد مقاومتی :
علی مرادی (وزنه برداری) ، محمد رضا داورزنی (والیبال) محمودخسروی وفا(جانبازان ومعلولین)، فضل الله باقرزاده (شمشیربازی)

ب)بخش مدیریت جهادی :
مهدی تاج (فوتبال) ، رسول خادم ازغدی(کشتی) ، سید محمد پولادگر (تکواندو) ،  مهدی علی نژاد (ووشو).

ج) حوزه دیپلم افتخار:
غلامرضا نوروزی (پزشکی ورزشی)
غلامعلی محمدعلیپور(انجمنهای ورزشی)
محمودمشحون(بسکتبال)
ناصرپورعلیفرد(پرورش اندام)

۲_دبیر برتر فدراسیون ها:

علی توفیق(بسکتبال)، بیژن شفیع خراسانی(ورزشهای کارگری)، محمودافشاردوست(والیبال)،  محسن آشوری(کاراته)، رضا لایق(کشتی)

۳_مدیرکل برتر ادارات ورزش وجوانان:

کوروش صبوریان(خراسان رضوی)، غلامعلی دانشور(هرمزگان)،مجتبی جوهری (کرمانشاه)،فرزادفتاحی (سمنان)، محمدمشهدی آقایی(قزوین)

۴_معاون برترمدیران کل استان ها:

حسن میرزا آقابیگ(استان تهران)

۵_ مدیر برتر بانوان ورزش کشور:

زهرا سروی(تکواندو)، فریبا محمدیان(معاونت وزارت ورزش و جوانان )، طاهره علی آبادی (تیراندازی)، شهین نظری (ووشو)

دیپلم افتخار :لیلاصوفی زاده (فدراسیون فوتبال)

۶_مدیرکل برتر ورزش نهادهای کشور:

سردار محمدعلی باران چشمه(تربیت بدنی نیروهای مسلح)، امیرسرتیپ دوستاد جمشیدفولادی(تربیت بدنی ارتش)، سردارکاظم یزدانی (رئیس سازمان تربیت بدنی بسیج )، سید امیرحسینی(رئیس فدراسیون ورزش کارگری)، غلامرضا شاه کرمی(ورزش وزارت نفت)

۷_مدیران برتر اخلاق ورزش کشور:

محمدرضا داورزنی (والیبال)، ایرج رحمانی(مدیرکل اموراستانها وزارت ورزش)، محمدعلی شجاعی(فدراسیون تیراندازی باکمان)، هاشم اسکندری (فدراسیون بولینگ وبیلیارد)، مهدی تاج (فدراسیون فوتبال)، رضازارعی (فدراسیون کوهنوردی )، محمدحسین مقصودلو (کبدی)، احمدناطق نوری(بوکس)، مجیدشایسته(تنیس)

۸_مدیران برتر جوان ورزش کشور:

محمد جواهری( باشگاه گل گهرسیرجان)، پریاشهریاری(فوتبال ساحلی)، سعیدفتاحی (لیگ برترفوتبال)، بهرام رضاییان (باشگاه جم پارس جنوبی)

۹_مدیران برتر فرهنگی ورزش کشور:

محمودخسروی وفا(فدراسیون جانبازان ومعلولین)، سردارداودآذرنوش(سازمان بسیج ورزشکاران کشور)، سید محمد پولاگر(تکواندو)، داودنورچه ای(معاونت فرهنگی بنیادشهیدتهران)، مهرداد حاجی خانی(شهردار جمعه تهران)

۱۰_مدیران برتر حامی پیشکسوتان ورزش کشور:

بهروزمنتقمی(مدیرکل اموراداری وزارت ورزش وجوانان)، مجید کیهانی (دوومیدانی)، علی مرادی(وزنه برداری)، رضاحیدری(کونگ فو)، حبیب الله شیرازی(هیئت فوتبال تهران)

بخش دیپلم افتخار:

سیداکبرمحمودعلوی(شرکت شهروند)
رسید حمیدخاتمی پور(بخش خصوصی)، محمدرضا جلالیان(بخش خصوصی)، رامبدجوان(برنامه خندوانه شبکه نسیم)، علی ایلکا(حوزه جنوب شرق ورزش وجوانان تهران)

۱۱_مدیران برتر هیئت ها و انجمن های ورزشی کشور:

پهلوان عبدالله عزیزی(کشتی تهران)، مهندس فرهادسلگی(فوتبال ناشنوایان)، نقی کلانتری(کشتی دانشگاه پیام نور)، سردارجوادششگلانی(فوتبال آذربایجان شرقی)، محمودنوری (والیبال تهران)، محمدحسین ریاحی(دوچرخه سواری یزد)، لقمان رضایی(کشتی ایذه)

۱۲_مدیران برتر بین المللی ورزش کشور:

 برانوش نیک بین الملل(وزارت ورزش وجوانان)، بهرام شفیع (هاکی)، مهدی علی نژاد(ووشو)، رسول خادم ازغدی(کشتی)

۱۳_مدیر برترحقوقی ورزش کشور:

روزبه وثوق احمدی (کشتی وفوتبال)

۱۴_مدیر برتر بخش خصوصی ورزش کشور:

محمدرضا زنوزی مطلق(گسترش فولادتبریز)، مدیریت دانشگاه آزاداسلامی کشور، ابوالفضل انصاری(بیمه رازی)

۱۵_مدیر برتر باشگاه های ورزش کشور:

 احمدسعادتمند(بانک سرمایه)

محمددادگان(دانشگاه آزاد)، سعیدآذری(ذوب آهن اصفهان)،  محمودشیعی(پیکان تهران)، سرهنگ ابوالفضل خداقلی پور(مقاومت بسیج کشور)

۱۶_مدیر تیم های باشگاهی (سرپرست):

 محمدرضاساکت(مدیرتیمهای ملی فوتبال)، محمودخوردبین(پرسپولیس تهران)، امیرخوش خبر(والیبال)

۱۷_مدیر برتر اخلاق ورزش باشگاهی کشور:

محمودشیعی(پیکان تهران)،  احمدسعادتمند(پرسپولیس تهران)،محسن طاهری(سپاهان اصفهان)،رضا درویش (سایپاتهران)

۱۸_مدیربرترحامی ورزش کشور:

محسن پورکیانی(بیمه ایران)، علی اصغرمونسان (سازمان منطقه آزاد کیش)، محمدرضاشه بخش(کرمان خودرو)، مجید قاسمی(بانک پاسارگاد)

دیپلم افتخار ویژه:

حمیدرضا مومنی (سازمان منطقه آزاد قشم)

۱۹_مدی ربرترخیر ورزشی ساز کشور:

مجیدقاسمی(بانک پاسارگاد)،حیدر علی کامیاب(مدیرکل ورزش وجوانان استان فارس)،پهلوان محمدرضاطالقانی (اسطوره ورزش)، علیرضا دبیر (اسطوره ورزش)، سیدمناف هاشمی(رییس ستادخیرین ورزشی ساز کشور)

۲۰_مدیر برتر روابط عمومی ورزش کشور:

الف)حوزه ادارات کل ونهادها:

پیام نظر(ورزش وجوانان تهران)

ب)حوزه باشگاهی:

پندارخمارلو(پرسپولیس تهران)

ج)حوزه فدراسیونی:
مسعودعسگری (کشتی)علیرضا مرادی (دانشگاهی)حسن شکریان (تکواندو)

دیپلم افتخار:
محمدجماعت(ووشو)،سعید میرزاییان (بوکس)
نکوداشت ویژه دراین حوزه:

کامران شیرزادی(مدیررسانه ای باشگاه ذوب آهن اصفهان،به پاس یک عمر مجاهدت وتلاش درعرصه رسانه ورزش کشور)

۲۱_مدیر برتر رسانه ورزش کشور:

الف):حوزه صداوسیما:
حسین آقا زمانی

احسان شیعه (شبکه تلوزیونی ورزش)، داودعابدی(ورزش شبکه خبر)، سیدحمیدقاسمی(شبکه رادیویی ورزش)

دیپلم افتخار:
حسین ذکایی(دبیرشو رای هماهنگی ورزش صداوسیما،به پاس دودهه خدمات ارزنده)، عادل فردوسی پور(تهیه کننده برنامه نودشبکه سه،حامی تیمهای ملی فوتبال)، بهرام شفیع(تهیه کننده برنامه ورزش ومردم،حامی برترقهرمانان وپیشکسوتان ورزش دررسانه)، مجیدخواجه نژاد و مقداد مومن(تهیه کنندگان برنامه شبهای فوتبالی،شبکه تلوزیونی ورزش،به پاس تلاش ،خلاقیت ومدیریت جهادی)، محمدعلی دهستانی(تهیه کننده برنامه ورزش شروعی دوباره،شبکه سوم سیما) افشین حسین خانی (تهیه کننده برنامه فرمول یک،ازشبکه یک سیما،به پاس حمایت مداوم ازقهرمانان وپیشکسوتان فراموش شده درورزش در هر برنامه بطورمستمر)

ب)اخلاق ورزش رسانه:

 اکبرباقری(سردبیر ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان سازمان صداوسیما )

ج)برخط(سایت هاوخبرگزاری ها):

پژمان راهبر(سایت ورزش سه)

دیپلم افتخار:
(حمیدقدیمی)خبرگزاری ایرنا
(سیدمحمدمبین)خبرگزاری برنا
مجید کوهستانی(ورزشی سایت تابناک)

د)رسانه های مکتوب:

مهدی هژبری(خبرورزشی)
نکوداشت:(مرحوم عباس عبدالملکی، سردبیر اسبق روزنامه نود)

دیپلم افتخار:
(نکوداشت یک عمر خدمات ارزنده)
محمدسعید مدنی(مجله کیهان ورزشی)
غلامحسین شعبانی(مجله دنیای ورزش)
پرویز زاهدی(سردبیراسبق روزنامه ایران با ۵۵ سال تلاش بی وفقه وتاثیرگذار)

۲۲_مدیر برتر ورزش شهروندی کشور:

سردار اصغرقیطاسی(ورزش شهرداری منطقه شش تهران)، حمید شاهوردی (مدیرعامل باشگاه شهرداری تبریز)، آناهیتا محبت(معاون ورزش شهرداری منطقه یک تهران)، سعیدطلوعی(شهردارمنطقه ۷تهران)، حسین جلالی(معاونت ورزش سازمان منطقه آزادکیش)، فیض الله نفجم(شورای شهرساری)، رسول جزینی(شورای شهراصفهان)، مجتبی یزدانی(معاونت شهردارتهران)/ص

باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين