امروز : شنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/15 - 23:23 ذخیره فایل ارسال به دوستان
رئیس مجلس خبرگان:

برای شکست داعش در سوریه و عراق باید قبر امام (ره) را ببوسیم

رئیس مجلس خبرگان گفت: اگر داعش در سوریه و عراق شکسته شد باید قبر امام(ره) را ببوسیم.

به گزارش بابل نوین، آیت‌الله احمد جنتی در مراسم تجدید میثاق اعضای مجلس خبرگان رهبری با امام راحل با بیان این‌که «اگر داعش در سوریه و عراق شکسته شد باید قبر امام(ره) را ببوسیم و بگوییم این شما هستید که راه جهاد و شهادت را باز کردید و مجاهدان رفتند و آن‌ها را شکست دادند» ادامه داد: امام خمینی (ره) اسلام را زنده و پاینده کرد. من هرچه درباره این امام عزیز مطالعه و فکر می‌کنم می‌بینم خیلی باید مطالعه کنیم تا ایشان را بشناسیم و آخر هم نخواهیم شناخت. ایشان در مقام مبارزه با مشرکین و کفار علی‌وار به جنگ دشمن آمد؛ بدون این‌که قدرتی برای آن‌ها قائل شود.

وی افزود: سعی کنیم فرهنگ ایثار و جهاد و شهادت را که امام بزرگوار پایه گذاری کردند در روحیه همه مردم تزریق کنیم و موج‌هایی که آمده تا آثار امام (ره) را محو کند، بشکنیم و روحیه ولایت فقیه را زنده نگهداریم و بدانیم هرچه داریم از ولایت فقیه داریم.

رئیس مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: از برادر بزرگوارم حاج حسن آقا تشکر می‌کنم که محبت فرمودند و از ما پذیرایی می‌کنند و در این آستان مقدس خدمت می‌کنند و بهترین خدمتگزاران آستان هستند. امیدوارم خداوند توفیقات‌شان را بیشتر کند و هرچه می‌توانند آثار امام را منتشر کنند. البته این کار را می‌کنند.

وی در پایان اظهار کرد: از تهیه صحیفه امام هم تشکر می‌کنم؛ بسیار خوب است و من هم از آن استفاده می‌کنم. امیدواریم خداوند به شما طول عمر و به همه بازماندگان حضرت امام (ره) طول عمر و عزت و عظمت بیشتر بدهد و ما را هم در پیروی از خط امام(رره) توفیق دهد./ص

ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين