امروز : دوشنبه, ۷ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/16 - 19:57 ذخیره فایل ارسال به دوستان

نگارش فیلمنامه «پاهاى بى قرار» تمام شد

بابک کایدان نویسنده سریال «پاهاى بى قرار» از پایان نگارش فیلمنانه این مجموعه نمایشى به کارگردانى منوچهر هادى خبر داد.

به گزارش بابل نوین، بابک کایدان نویسنده سریال «پاهاى بى قرار» در ارتباط با آخرین وضعیت نگارش این مجموعه نمایشى به خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا گفت: نوشتن فیلمنامه «پاهاى بى قرار» را تمام کردم و تصور مى کنم تصویربردارى این سریال هم تا اواخر خرداد سال آینده به پایان برسد.

وى در ارتباط با فعالیت‌هاى آینده خود، گفت: حدود ٣ ماه است که نگارش سریال ٣ قسمتى «دل» را به تهیه کنندگى ایرج محمدى و کارگردانى منوچهر هادى آغاز کردم و تا امروز نوشتن ١ قسمت از این مجموعه نمایشى را به همراه برادرم به پایان رسانده‌ام. ایرج محمدى تهیه کننده «دل» براى پروانه ساخت این سریال ویژه شبکه نمایش خانگى اقدامات خود را آغاز کرده است.

کایدان در ادامه تصریح کرد: پیش تولید سریال «دل» به احتمال قوى از اوایل تابستان سال آینده آغاز خواهد شد و در ارتباط با داستان «دل» هم باید بگویم داستان عاشقانه اى است که با روایتى متفاوت ساخته خواهد شد.

این نویسنده با اشاره به اینکه نگارش فیلمنامه فیلم سینمایى «ماداگاسکار» را مدت ها قبل به پایان رسانده است، بیان کرد: این فیلمنامه آماده ساخت است، ولى هنوز کارگردان آن مشخص نشده و باید بببینم در آینده چه اتفاقى رخ مى دهد، هرچند که تصور مى کنم سرنوشت ساخت «ماداگاسکار» هم تا اوایل تابستان مشخص خواهد شد./ص

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين