امروز : سه شنبه, ۱۹ اسفند , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/16 - 20:01 ذخیره فایل ارسال به دوستان

دعوت پوتین از مردم روسیه برای شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری

"ولادیمیر پوتین" از مردم روسیه درخواست کرد تا روز یکشنبه به پای صندوق‌های رای رفته و از حق خویش برای تعیین آینده کشور و انتخاب آزادانه رئیس‌جمهوری بعدی روسیه استفاده کنند.

به گزارش بابل نوین، به نقل از خبرگزاری «نووستی»، “ولادیمیر پوتین” رئیس جمهوری روسیه خطاب به مردم کشورش، از آنها درخواست کرد تا در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۸ مارس (۲۷ اسفند) شرکت کرده و از حق قانونی خویش برای انتخاب راه آینده کشور خود، استفاده کنند.

پوتین گفت: «شهروندان محترم روسیه، دوستان عزیز، در روز یکشنبه آینده، ۱۸ مارس، انتخابات ریاست‌جمهوری روسیه برگزار خواهد شد. من بعنوان رئیس دولت کنونی کشور بسیار بااهمیت می دانم تا در آستانه این رویداد با شما صحبت کنم. بر اساس قانون اساسی تنها منبع قدرت، ملت روسیه هستند و این مسئله مفهوم بسیار والایی دارد. و بر این اساس آینده کشور و آینده فرزندان ما دقیقا درگرو اراده مردم و اراده تک تک شهروندان روسی قرار دارد.»

رئیس جمهوری روسیه از مردم کشورش خواست تا رای خود را بر اساس تصمیم شخصی خود به صندوق‌های رای گیری بیاندازند و آزادانه، هر کسی را مایل هستند، برای سمت ریاست‌جمهوری و تعیین آینده کشور انتخاب کنند.

ولادیمیر پوتین تاکید کرد: «مردم روسیه همیشه سرنوشت خود را خود رقم زده، همواره مطابق با وجدان خویش، درک خود از عدالت و عشق به میهن عمل کرده است. من اطمینان دارم که  هر یک از شما در باره سرنوشت میهن فکر کرده و نگران است و به همین دلیل از شما درخواست می کنم که روز یکشنبه به حوزه‌های رای گیری رفته و از حق خویش برای ساختن آینده‌ای روشن برای روسیه دوست داشتنی همه ما استفاده کند.»

لازم به یادآوری است که در انتخابات ریاست‌جمهوری در روسیه (۱۸ مارس-۲۷ اسفند ماه) ۸ نامزد برای رسیدن به این سمت با یکدیگر رقابت می کنند. “ولادیمیر پوتین” رئیس جمهوری کنونی روسیه که بعنوان نامزد مستقل در این انتخابات شرکت کرده است. سایر نامزدها شامل: “پاول گرودینین” نماینده حزب کمونیست روسیه، “ولادیمیر ژیرینوفسکی” رهبر حزب لیبرال دموکرات روسیه، “کسنیا سوبچاک” مجری زن تلویزیونی و نامزد حزب «ابتکار شهروندی»، “گریگوری یاولینسکی” نامزد حزب «یابلاکا»، “سرگئی بابورین” نماینده حزب «اتحاد ملی روسیه»، “بوریس تیتوف” نماینده حزب رشد روسیه و “ماکسیم سورایکین” رهبر جنبش «کمونیست‌های روسیه» هستند./ص

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين