امروز : سه شنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/16 - 20:36 ذخیره فایل ارسال به دوستان

۳۷ مجتمع خدماتی رفاهی مازندران نوروز ۹۷ آماده خدمات‌رسانی به مسافران است

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از آمادگی کامل ۳۶ مجتمع خدماتی رفاهی استان در نوروز امسال برای خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی خبر داد.

به گزارش بابل نوین، به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران، علی اکبر ییلاقی اظهار داشت: فراهم کردن آسایش بیشتر رانندگان و مسافران، جلوگیری از پراکندگی واحدهای خدماتی در جاده‌ها، دسترسی سریع رانندگان و مسافران به خدمات مورد نیاز و کاهش میزان تصادفات در جاده‌ها از مزایای مجتمع‌های خدماتی رفاهی هستند.

وی افزود: علاوه بر اینکه ۳۷ مجتمع در حال بهره‌برداری بوده در حال حاضر تعداد ۱۲ مجتمع در حال ساخت هستند.

ییلاقی، جلوگیری از آلودگی زیست محیطی، تقویت جاذبه‌های گردشگری و تفریحی، افزایش ضریب ایمنی جاده‌ها، کاهش اتلاف وقت رانندگان و مسافران، کاهش تراکم ترافیکی و روان‌سازی ترافیک جاده‌ها و فراهم‌سازی امکانات مناسب برای اقامه نماز را از دیگر مزایای مجتمع‌های بین راهی ذکر کرد.

معاون فنی و نظارت راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت: ارائه اطلاعات مناسب به گردشگران، ایجاد بستری مناسب جهت اشتغالزایی، رونق اقتصادی منطقه، افزایش سرانه اماکن رفاهی و خدماتی، توسعه زیرساخت‌های رفاهی و خدماتی برای مسافران و مردم از دیگر مزایای این مجتمع‌های خدماتی رفاهی است.

وی گفت: با توجه به تاکید استاندار مازندران و افزایش ضریب ایمنی در جاده‌ها، این اداره کل تاکنون  بیش از سه هزار تابلو و بنر غیر مجاز را در سطح جاده‌های مازندران قلع و قمع کرده است./ص

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين