امروز : چهارشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/18 - 14:03 ذخیره فایل ارسال به دوستان
افتخاری خبر داد:

موزه‌های تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی در ایام نوروز باز هستند

به گزارش بابل نوین، طاهره افتخاری مدیر کل دفتر موزه تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی سازمان حفاظت محیط زیست در رابطه با باز بودن تمام موزه‌های تاریخ طبیعی در ایام تعطیلات نوروز اظهار کرد: به علت تعلق نگرفتن بودجه به بخش موزه‌ها در تعطیلات نوروزی سال ۹۷، برنامه خاصی نداریم و با همان بودجه جزئی باید برنامه‌های خود را اجرا کنیم.

وی با بیان اینکه شیفت‌های نوروزی برای کارکنان موزه‌های طبیعی دایر است، افزود:کارکنان موزه‌های طبیعی از ابتدای تعطیلات نوروز آماه خدمت رسانی به شهروندان و علاقه‌مندان به موزه هستند.

افتخاری گفت: برای مراجعان موزه تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی برنامه خاصی نداریم، اما سعی می‌کنیم در موزه‌ها تنوعی نسبت به روزهای گذشته ایجاد کنیم.

وی افزود:برای سال جدید هفت سین‌هایی را از قبل آماده کرده‌ایم و آن‌ها را در موزه‌ها قرار خواهیم داد.

مدیر کل دفتر موزه تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی سازمان حفاظت محیط زیست تصریح کرد: ساعت کاری موزه‌های تاریخ طبیعی در ایام نوروز ۹۷ مانند روزهای عادی سال از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب است.

وی افزود: برای بازید کنندگان از موزه‌های تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی یکسری کتاب‌های آموزشی و بوروشورها در نظر گرفته شده است، اما به دلیل نداشتن بودجه نمی‌توانیم کاری انجام دهیم.

افتخاری تصریح کرد:به دلیل افزایش میزان مراجعه کنندگان به موزه‌ها در روزهای ابتدایی سال نو سعی می‌کنیم که موزه‌های تاریخ طبیعی در تمام روزها باز باشند و فعالیت کنند.

مدیر کل دفتر موزه تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی سازمان حفاظت محیط زیست گفت:موزه‌های طبیعی در روز ۱۳ فروردین باز هستند و علاقه‌مندان می‌توانند به این موزه‌ها مراجعه کنند.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين