امروز : پنج شنبه, ۳ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/19 - 19:13 ذخیره فایل ارسال به دوستان
نبی زاده مطرح کرد:

نوسان جزئی قیمت قزل آلا در شب عید

به گزارش بابل نوین، آرش نبی زاده مدیرعامل اتحادیه ماهیان سردآبی از نوسان جزئی قیمت قزل آلا در ایام پایانی سال خبر داد و گفت: طبق روال ،همه ساله با افزایش تقاضا برای خرید قزل آلا، قیمت این ماهی دستخوش تغییر و تحولاتی در بازار قرار گرفته است، اما این افزایش قیمت در حدی نیست که برای تولیدکننده محسوس باشد.

وی نرخ خرید هر کیلو قزل آلا از تولیدکننده ۱۰ تا ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرد و افزود: بنابراین قزل آلا باید با قیمت ۱۲ تا ۱۲ هزار و ۳۰۰ تومان در بازار توزیع شود و فروش با نرخ های بالاتر ناشی از سودجویی دلالان است.

نبی زاده با انتقاد از فروش قزل آلا با نرخ های ۱۵ و ۱۶ هزار تومان در خرده فروشی ها بیان کرد: افزایش قیمت قزل آلا در شب عید ارتباطی به تولیدکننده ندارد و تنها دلالان در ایامی که با پیک تقاضا در بازار روبرو هستیم؛ فرصت را غنیمت شمرده و اقدام به عرضه ماهی چند برابر نرخ خرید از تولیدکنندگان می کنند.

مدیرعامل اتحادیه ماهیان سردآبی با بیان اینکه محدودیتی در عرضه قزل آلا در بازار وجود ندارد، تصریح کرد: در طول سال، تولیدکنندگان اقدام به برنامه ریزی جهت تولید خود در بازار می کنند تا در پیک مصرف با محدودیت در عرضه روبرو نشویم.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين