امروز : چهارشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/20 - 17:57 ذخیره فایل ارسال به دوستان
سردار اشتری:

امنیت در مرزهای کشور برقرار است و تهدید خاصی وجود ندارد/ حضور ۲۵ هزار نیروی پلیس در قرارگاه‌های نوروزی شهر تهران

به گزارش بابل نوین، سردار حسین اشتری رئیس پلیس کشور در حاشیه رزمایش اقتدار نیروی انتظامی در تهران که امروز(سه‌شنبه) برگزار شد، اظهار کرد: از ۲۴ اسفندماه قرارگاه نوروزی نیروی انتظامی راه اندازی شده و تا ۱۵ فروردین ماه به کار خود ادامه می‌دهد و بیش از ۵۰۰ هزار نفر از نیروهای انتظامی مشغول خدمت رسانی به مردم هستند و در اقصی نقاط کشور حضور دارند.

وی افزود: پلیس به رانندگان توصیه‌هایی را برای رعایت نکات ایمنی ارائه کرده‌اند تا رانندگان در سایه رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به حفظ سلامتی خود و سرنشینان‌شان کوشا باشند و امیدوار هستیم که سفرهای نوروزی خوبی را داشته باشند.

رئیس پلیس کشور گفت: قرارگاه نوروزی در تهران در ۳۱۳ ایستگاه چادری با حضور ۲۵ هزار نیروی پلیس آغاز به کار کرده است تا امنیت در شهر برقرار باشد.

امنیت در مرزهای کشور برقرار است و تهدید خاصی وجود ندارد/ حضور 25 هزار نیروی پلیس در قرارگاه‌های نوروزی شهر تهران

سردار اشتری تصریح کرد:امسال با افزایش یک هزار گشت به گشت های نوروزی، نیروهای پلیس با روحیه خوب و آمادگی کامل در حال خدمت رسانی هستند و مردم هم برای همکاری بیش از پیش با پلیس به هشدارها و مقررات توجه لازم را داشته باشند.

وی درباره وضعیت امنیتی مرز‌ها هم گفت: امنیت در مرزهای کشور برقرار و در وضعیت مناسب است و همکارانم در مرز‌ها به صورت آماده باش هستند و آمادگی کامل برای حراست از مرز‌ها را دارند و مرزبانان در این زمینه وظایف خود را به خوبی انجام می‌دهند.

امنیت در مرزهای کشور برقرار است و تهدید خاصی وجود ندارد/ حضور 25 هزار نیروی پلیس در قرارگاه‌های نوروزی شهر تهران

رئیس پلیس کشور گفت: تهدید خاصی وجود ندارد، اما ما همیشه فرض را بر این می‌گذاریم که دشمنان به فکر ایجاد مشکل هستند.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين