امروز : یکشنبه, ۶ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/22 - 11:59 ذخیره فایل ارسال به دوستان

انجام بیش از ۱۰۰۰عملیات امداد و نجات/ انتقال ۵۲۱ مصدوم به مراکز درمانی

به گزارش بابل نوین، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به انجام ۱۰۹۲ عملیات امداد و نجات از ۲۴ اسفندماه سال گذشته تا یکم فروردین ماه سال جاری، اظهارکرد: در این مدت ۷۳۲۰ تن از هموطنان در اقصی نقاط کشور امداد رسانی شدند.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، مرتضی سلیمی درباره انجام عملیات امداد و نجات از ۲۴ اسقندماه سال ۹۶ تا ساعت ۶ صبح امروز( یکم فروردین ماه)، گفت: در این مدت ۷۳۲۰ تن از هموطنان در اقصی نقاط کشور امداد رسانی شدند که از این تعداد ۷۳۹ نفر نجات یافته، ۵۲۱ تن از مصدومان به مراکز درمانی منتقل شدند، به علاوه ۲۱۳۸ نفر توسط امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر به صورت سرپایی مداوا شدند.

وی با اشاره به اسکان اضطراری هموطنان، بیان کرد: ۱۲۹۲ نفر از هموطنان اسکان داده شدند که از این تعداد ۲۷۵ نفر به صورت اضطراری اسکان داده شدند. ۱۰۱۷ تن از مسافران نوروزی نیز در پایگاه های هلال احمر اسکان داده شدند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر به عملیات رهاسازی مصدومان در سوانح ترافیکی اشاره کرد و یادآور شد: ۱۳۰ مورد عملیات رهاسازی در یک هفته گذشته انجام شد و بر این اساس ۲۰۷ مصدوم به مراکز درمانی منتقل شدند.

/ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين