امروز : پنج شنبه, ۳ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/23 - 11:44 ذخیره فایل ارسال به دوستان
سردار مهماندار:

پلیس در ایام نوروز به تعطیلات نرفته و در آماده‌باش کامل است/ خلوتی معابر نباید سبب شود تا رانندگان با سرعت غیرمجاز رانندگی کنند

به گزارش بابل نوین، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: پلیس در ایام نوروز در آماده‌باش کامل برای برخورد با رانندگان متخلفی است که به دلیل خلوتی معابر با سرعت غیرمجاز رانندگی می‌کنند.

سردار محمدرضا مهماندار، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره اقدامات پلیس راهور تهران برای برخورد با سرعت غیرمجاز در ایام تعطیلات نوروز در بزرگراه‌های تهران اظهار کرد: تهران بیش از ۵۵۰ کیلومتر بزرگراه دارد که در ایام نوروز عمدتا خلوت هستند و ممکن است همین خلوتی سبب شود تا برخی از رانندگان با سرعتی بیشتر از حدمجاز در بزرگراه‌ها و معابر تردد کنند.

وی با بیان اینکه پلیس راهور حتما با این تخلفات برخورد خواهد کرد، گفت: در تعطیلات نوروزی پلیس به تعطیلات نرفته و اتفاقا در آماده‌باش کامل است، بنابراین خلوتی معابر نباید سبب شود تا برخی با سرعت غیرمجاز رانندگی کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه در نوروز امسال مدیریت سرعت و نظارت بر آن در دستور کار پلیس قرار دارد، گفت: در همین راستا در تعطیلات نوروزی علاوه بر فعال بودن تمامی دوربین‌های ثابت ثبت تخلف سرعت در بزرگراه‌ها و معابر، مأموران پلیس راهور نیز با بیش از ۴۰ دوربین سیار در نقاط مختلف مسیر‌ها به ویژه نقاط حادثه‌ساز، نسبت به کنترل رفتار ترافیکی و حادثه ساز رانندگان اقدام خواهد کرد.

مهماندار با بیان اینکه تخلف سرعت غیرمجاز در ایام نوروز توسط دوربین‌های ثابت و سیار ثبت می‌شود، گفت: همچنین آن دسته از رانندگانی که همزمان مرتکب دو تخلف حادثه ساز شوند علاوه بر جریمه به مدت ۷۲ ساعت نیز خودرویشان توقیف خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ همچنین با اشاره به رانندگانی که ممکن است از شهر‌های دیگر به تهران بیایند، گفت:‌ممکن است این افراد آشنایی کافی با معابر و آدرس‌ها نداشته باشند و به همین دلیل مسیری را اشتباه انتخاب کنند، اما باید توجه داشته باشند که به هیچ عنوان برای اصلاح مسیر نباید با دنده عقب در بزرگراه‌ها و معابر اصلی تردد کنند.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين