امروز : دوشنبه, ۷ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/23 - 20:19 ذخیره فایل ارسال به دوستان
سرلشکر موسوی در بازدید از یادمان راهیان نور:

راهیان نور موجب افزایش روحیه مقاومت و ایستادگی در مقابل ظلم می‌شود

به گزارش بابل نوین، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در گفتگوی زنده تلفنی با شبکه رادیویی بهاران، ضمن تبریک سال نو، از همه کسانی که از ارتش، سپاه، جهاد سازندگی و نیروی انتظامی به عنوان راوی در مناطق عملیاتی جنوب کشور حضور دارند و همچنین مسئولین کاروان‌های راهیان نور تشکر کرد.

فرمانده کل ارتش شور و اشتیاق مردم و جوانانی را که به این مناطق سفر کرده‌اند، موجب روحیه خود برای ادامه مسئولیت در ارتش جمهوری اسلامی ایران دانست.

وی در خصوص تاثیر کاروان‌های راهیان نور در نشر ارزش‌های دفاع مقدس بیان کرد: وقتی مردم حماسه‌های دفاع و از خودگذشتگی را از راویان می‌شنوند و صحنه‌ها را از نزدیک می‌بینند، موجب افزایش روحیه مقاومت و ایستادگی در مقابل ظلم، استکبار و متجاوزین می‌شود و اگر دوباره کشوری با معادلات غلط خواست به ایران اسلامی تعدی کند، این مردم هستند که دشمن را از این تصمیم پشیمان می‌کنند.

امیر موسوی در پایان از همه زائرین منطقه خوزستان خواست تا با دقت بیشتری به این خاک و خاکریز‌ها و عطر شهیدان نظر کنند چرا که قطعا اثرات سازنده زیادی خواهد داشت.

همچنین سرلشکر موسوی ضمن حضور در یادمان‌های شلمچه، علقمه و رمضان و نیز منطقه عملیاتی آب تیمور با مسئولان و زائرین این مناطق دیدار کرد.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين