امروز : شنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/24 - 11:17 ذخیره فایل ارسال به دوستان

تجربه اقامت ارزان در سفر نوروزی شمال

به گزارش بابل نوین، قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به فراهم سازی ۴۰ پایگاه، ۳۸۹ مدرسه، سه هزار و ۱۴ کلاس و ۱۸۳ خانه معلم امسال برای اسکان فرهنگیان در استان گفت: از روز ۲۷ اسفند ۹۶ تا پایان روز پنجشنبه دوم فروردین ۹۷، جمعیتی بالغ بر ۲۶ هزار و ۸۸۶ نفر از فرهنگیان و دیگر اقشار در ۴۰۰ مدرسه و مرکز رفاهی استان اسکان یافتند.

وی با بیان اینکه از این میزان ۶۵۳۵ خانوار فرهنگی و ۵۷۶ خانوار غیر فرهنگی هستند، افزود: در مجموع ۷ هزار و ۱۱۱ خانوار در مراکز اسکان استان پذیرش شدند که اغلب این مراکز از نوع ویژه و الف. هستند.

قاسمی با بیان اینکه پذیرش اسکان تا روز دوم فروردین با افزایش ۲۰ درصدی به نسبت مدت مشابه پارسال همراه بود. افزود: در مجموع ۸۰ هزار و ۶۵۸ نفرروز مسافر طی این مدت زمان در مدارس و مراکز رفاهی استان اسکان یافتند.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه نوروز امسال تمهیدات لازم اسکان مسافران فرهنگی درکلاس‌های مدارس برای سه گروه صورت گرفت افزود: ۲۱۴ کلاس ویژه، هزارو ۵۶۴ کلاس گروه الف. و هزارو ۲۳۶ کلاس گروه ب. برای اقامت گردشگران فرهنگی نوروزدر مازندران آماده شد.

وی بیشترین آمار ثبت اقامت مسافران را در مدارس رامسر، تنکابن و ناحیه یک ساری اعلام و خاطرنشان کرد: امسال کیفیت پذیرش ۳۸ درصد افزایش داشته است.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين