امروز : سه شنبه, ۴ آذر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/26 - 13:21 ذخیره فایل ارسال به دوستان
جانشین ستاد تسهیلات سفر نوروزی مازندران:

۶۹۱ کیلوگرم مواد غذایی فاسد معدوم سازی شد

جانشین ستاد تسهیلات سفر نوروزی مازندران گفت: تا به امروز با سرکشی های صورت گرفته از اماکن بی راهی و رستورانها ۶۹۱ کیلوگرم مواد غذایی فاسد معدوم سازی شد.

به گزارش بابل نوین، علی نبیان در مورد میزان تردد خودروها در محورهای ورودی استان خاطرنشان کرد: ۱۳۶ هزار و ۲۳۳ وسیله نقلیه در تاریخ ۳ فروردین ۹۷ وارد استان شده و میزان تردد خودروها در محورهای خروجی استان در همین زمان ۹۷ هزار و ۷۸۲ وسیله نقلیه گزارش شده است.

وی افزود: میزان خدمات دهی به مسافرین در روز گذشته ۲۴۴ نفر بوده است، همچنین میزان جمع‌آوری زباله ۵۶ کیلومتر مربع و میزان شستشوی علائم ۱۳۶ نفر ساعت اعلام شد.

نبییان تعداد نیرو های مستقر در گردنه ها و محور ها را ۲۲۵نفر عنوان کرد و افزود: تا به امروز با سرکشی های صورت گرفته از اماکن بی راهی و رستورانها ۶۹۱ کیلوگرم مواد غذایی فاسد معدوم سازی شد.

وی گفت: میزان گردشگران و بازدیدکنندگان در روستاها ۱۳۲ هزار و ۲۰۰ نفر بوده است.

معاون عمرانی استانداری مازندران خاطر نشان کرد: تعداد مصدومین انتقالی و سرپایی از حوادث جاده جاده‌ای ۲۰ نفر اعلام شد و همچنین گشت کنترل نظارتی استان ها و شهرستان ها در سوم فروردین ۱۱۰ مورد بوده است.

به گزارش ایسنا مازندران، از ابتدای سال ۹۷ تا کنون تعداد مسافرهای نوروزی مقیم چهار میلیون و ۱۰۹ هزار و   ۶۵۴ نفر اعلام شده است./ص

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين