امروز : سه شنبه, ۴ آذر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/26 - 16:21 ذخیره فایل ارسال به دوستان
مسولان کمی توجه:

جان مردم راهکلای بابل در خطر است/تصاویر

در غفلت مسئولان با وضعیت نامناسب و عدم وجود علائم راهنمایی جاده روستای راهکلا به مرزون‌آباد، جان اهالی این منطقه در خطر است.

به گزارش بابل نوین، وضعیت نامساعد جاده روستای راهکلا به مرزون‌آباد سبب شد تا مردم این روستا شاهد اتفاقات ناخوشایند بسیاری مانند انحراف‌و تصادف خودرو باشند.

پیچ‌های خطرناک، عدم تعریض جاده، عدم وجود دید کافی و علائم راهنمایی در جاده راهکلا به مرزون‌آباد علت اصلی واژگونی خودروهای متعدد به زمین‌های کشاورزی مجاور است، مردم در حالی روزانه در این مسیر تردد می‌کنند که هر لحظه خطر تصادف آنان را تهدید می‌کند، اهالی روستا راهکلا از مسئولان بابت بی‌توجهی به این جاده گلایه دارندو این گلایه را بارها در فضای مجازی نشر داده‌اند تا شاید مسئولی مشکل آن‌ها را حل کند.

باتوجه به بازدید حضوری و قول مساعدت استاندار سابق مازندران، بخشدار زرگرشهر و دیگر مسئولان در خصوص نصب علائم و بهبود وضعیت جاده، اما متاسفانه هنوز اقدامی در این زمینه انجام نشد.

گفتنی‌است شورای محل، دهیاری و اهالی روستای راهکلا که از توابع بخش لاله‌آباد شهرستان بابل است، خواستار توجه و اقدام ویژه مسئولان در این خصوص هستند تا جان ارزشمند افراد، قربانی بی‌توجهی به این جاده نشود.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين