امروز : سه شنبه, ۴ آذر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/27 - 11:56 ذخیره فایل ارسال به دوستان

افزایش ۳۳ درصدی درآمد مالی اداره کل فرودگاه‌های مازندران

به گزارش بابل نوین، سعداله وطن خواه مدیرکل فرودگاه‌های مازندران با اشاره به افزایش ۳۳ درصدی درآمد مالی اداره کل فرودگاه‌های استان گفت: در وصول مطالبات فرودگاه‌ها در مقایسه مدت مشابه سال ۹۵، ۲.۶ درصد در استان رشد داشته است.

وی با اشاره به تملک اراضی ۱۰ هکتاری به ارزش ۱۴ میلیارد تومان برای نصب سامانه ILS فرودگاه ساری افزود: پارسال مطالعات برطرف کردن نواقص پروازی مربوط به دکل‌های برق مستقر در باند که بخشی از سطح پروازی فرودگاه ساری را غیر قابل بهره برداری بود انجام شد.

وطن خواه گفت: با این تحویل این سامانه در آینده نزدیک به بهره برداری می‌رسد.

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران افزود: مستندسازی اراضی فرودگاه‌های ساری و نوشهر نیز درحال نهایی شدن است و به زودی سند آن‌ها دریافت می‌شود.

وی از توسعه اراضی از سمت باند ۱۶ فرودگاه ساری برای نصب چراغ‌های روشنایی امسال خبرداد گفت: بهسازی ساختمان ایمنی زمینی و افزایش پرواز‌های فرودگاه نوشهر در دستور کار است.

وطن خواه از توسعه ۱۲۰۰ متر مربعی ترمینال فرودگاه نوشهر اشاره کرد و افزود: پارسال برج مراقبت و مجمع رفاهی همچنین گیت سپاه فرودگاه نوشهر بازسازی شدند.

وی با بیان اینکه مطالعات طرح جامع فرودگاه ساری پارسال انجام شده است گفت: امسال این مطالعات را برای فرودگاه‌های نوشهر و رامسراجرایی می‌شود.

وطن خواه افزود: ترمینال و باند جدید فرودگاه رامسر امسال بهسازی و بهره برداری می‌شود.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين