امروز : یکشنبه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/27 - 12:10 ذخیره فایل ارسال به دوستان
سرهنگ کاظمی خبر داد:

کلاهبرداری ۲ میلیاردی مهمترین پرونده سال ۹۶/ شهروندان مراقب سرقت های اینترنتی نوروزی باشند

به گزارش بابل نوین، سرهنگ کاظمی، رئیس پلیس فتا استان تهران اظهار کرد: در ایام عید معمولا جرم افزایش می‌یابد و در نوروز ۹۶ هم جرم در فضای مجازی بیشتر از قبل شده بود.

وی در ادامه بیان کرد: افزایش وقوع جرم و کلاهبرداری در ایام تعطیلات نوروز از مواردی است که شهروندان باید دقت بیشتری در این خصوص داشته باشند.

سرهنگ کاظمی اذعان کرد: مهمترین پرونده نوروز ۹۶ در خصوص کلاهبرداری افرادی بود که در فضای مجازی بلیط به فروش می‌رساندند.

وی عنوان کرد: در روز‌های پایانی سال ۹۵ و در آستانه نوروز ۹۶ زمانی که مسافران بلیط در دست به فرودگاه جهت عزیمت به مقصد خود مراجعه کردند تازه متوجه شدند که این بلیط‌ها جعلی است و معتبر نیست.

رئیس پلیس فتا بیان کرد:‌ با توجه به شکایاتی که در این خصوص شد موضوع در دست بررسی قرار گرفت و نهایتا چند متهم دستگیر شدند که در اعترافات این افراد به بالای ۱۰۰ فقره کلاهبرداری اشاره شد.

سرهنگ کاظمی اذعان کرد: مهمترین پرونده سال در خصوص کلاهبرداری از طریق دستگاه اسکینر بود که فردی در خیابان ظفر که یک موبایل فروشی داشت با کپی کردن کارتهای بانکی اقدام به کلاهبرداری و برداشت از حساب ۶۰ تن به مبلغ ۲ میلیارد ریال کرده بود که نهایتا این فرد شناسایی و دستگیر شده بود و در همین خصوص ۶۰ شاکی هم داشت.

وی بیان کرد: ۴ ماه است که به عنوان رئیس پلیس فتا مشغول منصوب شدم و در این مدت سعی کردم که به نحوه احسن کار خود را انجام بدهم و اگر بخواهم به عملکرد پلیس فتا تهران از ۰ تا ۱۰۰ نمره بدهم قطعا نمره‌ای بالای ۷۰ را خواهم داد.

وی در ادامه در خصوص اینکه آیا عملکرد پلیس فتا بد بوده و ضعف‌هایی داشته است عنوان کرد: مردم بهترین افراد برای قضاوت عملکرد پلیس فتا هستند البته از نگاه خودمان به مجموعه پلیس فتا ضعف چندانی نداریم که قابل بیان باشد.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين