امروز : پنج شنبه, ۳ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/27 - 18:49 ذخیره فایل ارسال به دوستان
تکواندو انتخابی تیم ملی؛

از سونامی تا ویرانگر همه ثبت نام کردند/اولتیماتوم عسگری جواب داد

رقابتهای انتخابی تیم ملی در حالی از فردا آغاز می شود که هشدار سرمربی تیم ملی جواب داد و همه مدعیان حضور در تیم ملی برای شرکت در این رقابتها ثبت نام کرده اند.

به گزارش بابل نوین، مهلت ثبت نام این رقابتها شب گذشته پایان یافت و ۱۴۰ تکواندوکار نام خود را وارد جدول مسابقات کرده اند. مسابقاتی که به مدت دو روز در خانه تکواندو برگزار خواهد شد در چند سال گذشته بی سابقه بوده و به نظر می رسد قرار است از این مسیر شاکله تیم ملی ترمیم شده و به روش جدیدی ملی پوشان راه ورود به اردو و رسیدن به ترکیب تیم ملی را طی کنند.

البته پیش از این در سالهای نه چندان دور رقابتهای انتخابی به شکلی منظم و قانونمند در تکواندو اجرا می شد و ثمره آن هم موفقیت هایی بود که نصیب تکواندو می شد. تاریخ ثابت کرده که هر چه از برگزاری انتخابی های شفاف و بر اساس شایسته سالاری دور شدیم، به همان اندازه نتایج و ثمره کار نشان از مسیر غلط داشته است.

فریبرز عسگری در بدو قبول مسئولیت سرمربیگری اعلام کرد که همه مدعیان برای حضور در ترکیب اصلی تیم ملی باید در مسابقات انتخابی شرکت کنند. غیبت در این رقابتها به منزله انصراف از قلمداد شده و دیگر مسیری برای رسیدن به اردو وجود نخواهد داشت.

همین جملات باعث شد تا بهترین های ایران برای ورود به ترکیب ثابت تیم ملی تمرینات خود را با جدیت بیشتری دنبال کنند. در واقع مدعیان «هوگو»ی تیم ملی تعطیلات نوروز را بر خود حرام کرده و این روزها سخت مشغول تمرین هستند تا از فیلتر انتخابی، به سلامت عبور کنند.

از فرزان عاشورزاده معروف به سونامی گرفته تا سجاد مردانی، آرمین هادی پور، محمد کاظمی، ابوالفضل یعقوبی، میرهاشم حسینی، احمد محمدی، سینا بهرامی و مهدی خدابخش ویرانگر همه و همه برای حضور در این رقابتها ثبت نام کرده و از فردا به روی «شی هاپ چانگ» انتخابی مقابل چشمان فریبرز عسگری و علی محمد بسحاق به مبارزه خواهند پرداخت.

طبق برنامه مبارزات اوزان ۵۴-، ۶۳-، ۷۴- و ۸۷- کیلوگرم فردا چهارشنبه هشتم فروردین ماه برگزار خواهد شد و تکواندوکاران چهار وزن ۵۸-، ۶۸-، ۸۰- و ۸۰+ کیلوگرم نیز روز پنجشنبه به مصاف هم خواهند رفت./ص

خبرگزاری مهر

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين