امروز : دوشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/28 - 14:00 ذخیره فایل ارسال به دوستان

اجرای طرح اعتکاف علمی ویژه نوروز برای دانش‌آموزان چالوس

مدیر آموزش وپرورش چالوس از اجرای طرح اعتکاف علمی با برپایی 7 پایگاه مطالعاتی ویژه نوروز برای دانش‌آموزان مدارس شهرستان خبر داد و گفت: این طرح با هدف تقویت بنیه علمی دانش آموزان شهرستان از 26اسفند تا ۱2 فروردین ماه درحال اجرا می‌باشد.

به گزارش بابل نوین، سلیمان عبدالهی در بازدید از مدارس تحت پوشش طرح مطالعاتی نوروز،درجمع خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر طرح مطالعاتی ایام نوروز با هدف تقویت بنیه علمی دانش آموزان سال چهارم و پایه یازدهم مدارس شهرستان چالوس در هفت پایگاه با شرکت بیش ۱۵۰از دانش آموز درحال فعالیت است.

وی افزود: دانش آموزان شرکت کننده در این طرح در هفت پایگاه با همکاری مدارس شهرستان که چهارپایگاه دخترانه آن مدارس نمونه دولتی معراج ،شاهد دختر،شریف و صدرا و دو پایگاه پسرانه آن نیزشاهد پسر و سمپاد و یک پایگاه دخترانه در مدرسه حضرت خدیجه کبری(س) درشهر مرزن آباد برای مطالعه دانش‌آموزان در ایام تعطیلات نوروزی از تاریخ ۲۶ اسفند ماه ۹۶ تا ۱۲ فروردین ۹۷ در حال فعالیت است.

مدیر آموزش و پرورش چالوس تصریح کرد: مدرسه مکان مناسبی است تا دانش آموزان دوره پیش دانشگاهی برای آمادگی کامل در کنکور و استفاده از فرصت های طلایی باقیمانده بتوانند به دور از شنیدهای نوروزی در آن به مطالعه بپردازند.

عبدالهی گفت: به همین منظور طرح مطالعات نوروزی از ۲۶ اسفند سال تا ۱۲ فروردین سال ۹۷ در این مراکز در حال بر گزاری است.

وی اضافه کرد : کلاس های این طرح علمی از ساعت هفت صبح آغاز و تا ساعت ۲۰ برگزار می شود.

این مسئول با بیان اینکه طرح مطالعات نوروزی سال گذشته مورد استقبال دانش آموزان و اولیای آنها قرار گرفته است، خاطر نشان کرد: اجرای این طرح پیشرفت تحصیلی دانش آموزان را به دنبال دارد.

عبدالهی استمرار فرایند مطالعه برای کنکور ،استفاده بهینه از امکانات، آرامش فضای آموزشگاه، بالا بردن انگیزه موفقیت در دانش آموزان، سرعت بخشیدن به پیشرفت تحصیلی، امکان استفاده از کتابخانه و حضور دبیران جهت رفع اشکال دانش پژوهان را از جمله اهداف مهم این طرح عنوان کرد./ص

ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين