امروز : چهارشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/28 - 15:29 ذخیره فایل ارسال به دوستان
سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت ایران:

۴هزار نفر در طرح همیاران بیمه سلامت ثبت نام کردند

سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه ایران از ثبت نام ۴ هزار نفر در طرح همیاران بیمه سلامت در کشور خبر داد.

به گزارش بابل نوین، مهندس محمد هاشمی، گفت: از آنجا که بین میزان مشارکت اجتماعی افراد یک جامعه در تحقق زندگی بهتر و  توسعه جامعه رابطه معناداری وجود دارد، فعالیتهای مشارکتی و بسیج نیروهای سازمان یافته مردمی علاوه بر  اینکه موجبات توانمندی افراد جامعه را فراهم می آورد؛ تقویت ساختارهای اجتماعی رشد و توسعه پایدار جامعه را نیز موجب می‌شود.

وی در خصوص اجرای طرح همیاران بیمه سلامت  به عنوان یکی از برنامه‌های عملیاتی تدوین شده دفتر تدوین استانداردها و توسعه خدمات بیمه‌ای تصریح کرد:  دستورالعمل اجرای این برنامه در سازمان تصویب و جهت اجرا به تمامی ادارات کل بیمه سلامت استان‌ها ابلاغ شد.

هاشمی در ادامه سخنانش گریزی هم به تشریح وظایف همیاران بیمه سلامت زد و گفت : همیاران سلامت به صورت داوطلبانه و افتخاری در جهت اجرای پایش شهروندی، آموزش و اطلاع رسانی به بیمه‌شدگان صندوق روستایی با سازمان بیمه سلامت همکاری می‌کنند.

وی ادامه داد: در واقع این افراد زمان و مهارت‌های خود را برای خدمت به مردم به کار بسته‌اند و با شرکت در کلاس‌های آموزشی، آموزه‌های لازم را فرا گرفته و آن را به مردم منتقل می‌کنند.

  هاشمی اهداف این طرح را افزایش رضایت بیمه‌شدگان از کیفیت خدمات درمانی مورد نیاز، افزایش رضایتمندی اعضای تیم سلامت، کاهش درخواست‌های غیر منطقی بیماران، کاهش هزینه‌های درمانی سطح ۲ و ۳ سازمان بیمه سلامت ایران، تقویت اعتماد به نفس و حس مسئولیت مردم در برابر اموال عمومی متعلق به خود و صیانت از حقوق بیمه‌شدگان عنوان کرد.

سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت ایران گفت:  تاکنون ۴ هزار نفر در کشور در طرح همیاران بیمه سلامت ثبت نام کرده‌اند/ص

خبرگزاری مهر

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين