امروز : پنج شنبه, ۶ آذر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/29 - 14:53 ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیر سینما آزادی:

با افزایش مخاطبان در اکران نوروزی مواجه شدیم/ فیلمها به سانس فوق العاده رسیدند

به گزارش بابل نوین، رضا سعیدی پور مدیر پردیس سینمایی آزادی درباره میزان استقبال مخاطب از فیلم های اکران نوروزی گفت: خود ما حس کرده بودیم که اکران نوروزی امسال نسبت با سال قبل کم رمق شده؛ اما در واقع چنین اتفاقی رخ نداده است. با بررسی هایی که برای پردیس آزادی انجام دادیم متوجه شدیم چند درصدی هم افزایش مخاطب داشتیم.

وی افزود: دلیل اینکه شاهد خلوتی و عدم صف کشیدن مخاطبان جلوی سینما هستیم و شاید این موضوع کم رمقی را در ذهن ما بوجود آورد، این است که با تعدد پردیس ها روبرو شدیم. از سویی فرهنگ خرید بلیت اینترنتی نسبت به سال قبل بیشتر شده و در نتیجه از مخاطبان سرگردان که بصورت تکی و یا حضور جلوی سینماها حاضر می شدند کمتر شده است.

سعیدی پور در خصوص سانس های فوق العاده ای که برای فیلم ها در نظر گرفته شده بیان کرد: ما برای همه فیلم ها سانس فوق العاده داشتیم اما اشتیاق مخاطبان برای دیدن فیلم های به «وقت شام»، «مصادره»، «لاتاری» و «لونه رنبور» در سانس های فوق العاده بیشتر بود.

وی درباره اختصاص سالن اصلی به فیلم هایی چون «لاتاری» و «لونه زنبور» که طی چند روز گذشته افزایش مخاطب بیشتری داشتند اظهار داشت: رقابت شدیدی بین فیلم های به «وقت شام»، «لاتاری» و «لونه زنبور» وجود دارد. این امر اشتیاق ما را برای اختصاص سالن اصلی به این ها بیشتر می کند و قطعا اگر نیاز باشد این شوق را عملی می کنیم.

سعیدی پور اظهار داشت: به عنوان نمونه انیمیشن «فیلشاه» که به تولید و اکران چنین آثاری افتخار می کنیم، با استقبال مخاطب روبرو شد و ما بدین علت تدابیری جهت اختصاص سالن و صندلی بیشتری در روزهای پنج شنبه و جمعه اندیشیده ایم.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين