امروز : دوشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/30 - 14:07 ذخیره فایل ارسال به دوستان

جزئیات ترکیدگی تایر هواپیمای پرواز کیش-تبریز/ عکس

مدیرکل فرودگاه‌های استان آذربایجان شرقی از ترکیدن لاستیک شماره ۴ ارابه فرود هواپیما درهنگام برخاستن از باند فرودگاه کیش خبرداد.

به گزارش بابل نوین، مصطفی صفایی با اشاره به اینکه ساعت ۱۷:۳۰ امروز پرواز شماره ۵۶۵۸ شرکت هواپیمایی آتا از کیش به تبریز اظهار داشت: پس از نشست هواپیمای MD در ساعت ۲۰:۲۰ در باند فرودگاه تبریز خوشبختانه هیچ مشکلی برای مسافران ایجاد نشده و باحضور وتلاش عوامل فرودگاهی وعملیاتی، ۱۶۱ مسافر در سلامت کامل از هواپیما پیاده شده و به ترمینال داخلی انتقال داده شدند.

وی افزود: به علت اینکه این ترکیدگی در موقع پرواز از فرودگاه کیش اتفاق افتاد قبل از ورود هواپیما به فرودگاه تبریز توسط مراقبت پرواز فرودگاه مبدا به فرودگاه تبریز اطلاع داده شد و فرودگاه تبریز با تمهیدات لازم، آمادگی اش را اعلام و هواپیما با ایمنی کامل در باند بتنی فرودگاه تبریز نشست.

مدیرکل فرودگاه‌های استان آذربایجان شرقی اذعان داشت: تا اینکه لاستیک هواپیما تعویض گردد ۱٫۵ ساعت باند اول فرودگاه تبریز مسدود شد وتمامی پروازهای برنامه‌ای و غیر برنامه‌ای در باند دوم فرودگاه تبریز نشست و برخاست کردند.

صفایی گفت: هیچ پروازی به علت مسدود شدن ۱٫۵ ساعته باند اول فرودگاه تبریز لغو نشده است و درساعت ۲۱:۴۵ بانداول فرودگاه باز شد و اکنون هردو باند فرودگاه تبریز عملیاتی است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين