امروز : سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/03/30 - 14:32 ذخیره فایل ارسال به دوستان
حجت الاسلام حسین آبادی مطرح کرد؛

مردم خاطره خوبی از حضور در امامزادگان دارند

به گزارش بابل نوین، حجت الاسلام حسین آبادی رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهریار گفت: یکی از برنامه‌های فرهنگی در چند سال اخیر، طرح آرامش بهاری و استقبال از بهار است.

وی افزود: ایام تعطیلات و فراغت فرصت خوبی است برای راز و نیاز با پروردگار و مددگرفتن از اهل بیت(ع) و با وجود این فضای قلبی، می‌توان قلب‌ها را به خداوند متعال نزدیک کرده و پیوند قوی‌تر با ریسمان الهی برقرار کرد.

حسین‌آبادی تصریح کرد: با امور فرهنگی و هنری می‌توان خاطره خوبی از حضور در امامزادگان(ع) و بقاع متبرکه در ذهن مردم ایجاد کرد و استقبال خوبی هم بحدالله از این طرح تا کنون شده است.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهریار اذعان داشت: خیمه‌های معرفت در امامزاده اسماعیل (ع) در پایان هفته و ایام خاص برپاست و با تداوم آن در ایام تعطیلات عید نوروز، مردم با اشتیاق بیشتری در برنامه‌های فرهنگی آن مشارکت می‌کنند.

وی با اشاره به دشواری‌های فعالیت فرهنگی در جامعه گفت: کارهای فرهنگی قطعا زودبازده نیست و برای تاثیرگذاشتن در فرهنگ عمومی، باید به طور مستمر و به فراخور نیاز روز جامعه، برنامه‌ریزی فرهنگی انجام شود مکه سازمان اوقاف با کمک گرفتن از مبلغان و کارشناسان زبده قدم بسیار خوبی در این راه برداشته است.

حسین‌آبادی در پایان گفت: در طرح آرامش بهاری با استفاده از تلطیف روح و آمادگی قلبی مردم، علاوه بر پرداختن به آسیب‌های اجتماعی و مشاوره تخصصی به افراد و خانواده‌ها، سبک زندگی اسلامی ترویج و نهادینه می‌گردد.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين