امروز : دوشنبه, ۳ آذر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/30 - 14:48 ذخیره فایل ارسال به دوستان
شاه علی دوست:

سایپا باید سهمیه آسیا را کسب کند

به گزارش بابل نوین، روزبه شاه علی دوست درباره برتری سایپا مقابل پرسپولیس در هفته بیست و ششم لیگ برتر بیان کرد: ابتدا سال نو را تبریک می گویم. بازی خوبی بود و توانستیم با ارائه یک نمایش زیبا مقابل پرسپولیس، ۳ امتیاز را کسب کنیم.

او درمورد اعتراض بازیکنان پرسپولیس به داوری این دیدار گفت: فیلم بازی را ندیده ام اما فکر می کنم بهترین نفری که می توانست در صحنه گل اول ما تصمیم بگیرد، کمک داور بود. این مسائل اهمیت خاصی ندارد و کسب ۳ امتیاز مهم است. پیروزی تیممان مقابل پرسپولیس را به کارمندان و کارگران کارخانه سایپا تقدیم می کنم که شبانه روز برای این تیم زحمت می کشند‌. امیدوارم این برد پاداش خوبی برای آنها باشد.

کاپیتان تیم فوتبال سایپا درباره شانس این تیم برای کسب سهمیه آسیا اظهار داشت: مدت ها است در بالای جدول حضور داریم و به همین دلیل تمام تلاشمان را به کار می گیریم تا سهمیه آسیا را به دست آوریم چراکه باید به این هدف برسیم.

شاه علی دوست درمورد رفع مشکلات مالی باشگاه سایپا خاطرنشان کرد: همانگونه که رضا درویش، مدیرعامل سایپا اعلام کرد مطالبات بازیکنان تا جایی که باید پرداخت می شده است، پرداخت شده است.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين