امروز : سه شنبه, ۴ آذر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/31 - 12:20 ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران خبر داد

خدمات امدادی سرپایی هلال احمر مازندران به هزار گردشگر نوروزی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از ارائه خدمات امدادی سرپایی به هزار نفر از گردشگران نوروزی خبرداد.

 

به گزارش بابل نوین، مجتبی اکبری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از آغاز طرح امداد و نجات نوروزی جمعیت هلال احمر مازندران در ۲۵ اسفند ۹۶ تا روز نهم فروردین ۹۷، نجاتگران و امدادگران این جمعیت موفق شدند علاوه بر انجام ۳۴۹ عملیات امدادی در نقاط مختلف استان، خدمات مورد نیاز را به بیش از دو هزار آسیب دیده ارائه کنند.

وی تصریح کرد: ارائه خدمات امدادی سرپایی به هزار و ۵۵ نفر، انتقال ۱۷۷مصدوم به مراکز درمانی و ارائه خدمات اسکان اضطراری به ۴۶ نفر از جمله این خدمات بوده است.

اکبری گفت: در این عملیات ها هزار و ۸۴۱ نفر نجاتگر و امدادگر در قالب ۴۸۳ تیم مجهز امدادی با به کارگیری ۲۰۷ دستگاه خودرو اعم از آمبولانس و خودروهای نجات و پشتیبانی مشارکت داشتند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران خاطرنشان کرد: امسال جمعیت هلال احمر مازندران در راستای اجرای طرح ملی امداد و نجات نوروزی با ۵۴ پایگاه و پست ثابت و سیار امداد ونجات به مهمانان و مسافران نوروزی خدمت رسانی خواهد کرد تا شرایط مطلوبی را برای آرامش و سفر ایمن در سطح استان فراهم کند.

وی افزود: در اجرای طرح امداد و نجات نوروزی علاوه بر ۵۴ پست ثابت و سیار، ۷۵ پست سیار موتوری، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس پیشرفته امدادی و یک فروند بالگرد امدادی نیز مشارکت دارند تا به فوریت های امدادی میهمانان نوروزی استان در اسرع وقت پاسخ داده شود.

اکبری اظهار کرد: در طرح امداد و نجات نوروزی امسال حدود هزار نفر امدادگر و نجاتگر آموزش دیده و ۳۶۰ نفر از پرسنل جمعیت استان حضور فعال خواهند داشت./م

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين