امروز : سه شنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/31 - 16:23 ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام جمعه هامون تبیین کرد؛

تشریح آیات قرآنی در شأن حضرت علی(ع)

حجت الاسلام والمسلمین عزیزالله شیخ با دعوت به رعایت تقوا و ساماندهی امور زندگی به تفسیر آیات هفتم و هشتم سوره مبارکه بینه پرداخت و با استناد به روایات معتبر این آیات را در شأن حضرت علی(ع) معرفی کرد.

به گزارش بابل نوین، در آستانه ولادت باسعادت مولای متقیان و امیرمؤمنان، حضرت علی(ع) خطبه‌های نماز جمعه این هفته، ۱۰ فروردین در شهرستان هامون به امامت حجت الاسلام والمسلمین عزیزالله شیخ، امام جمعه این شهر اقامه شد.
حجت الاسلام والمسلمین عزیزالله شیخ پس از دعوت به رعایت تقوا و ساماندهی امور زندگی به تفسیر آیات هفتم و هشتم سوره مبارکه بینه پرداخت و ایمان به خدا، عمل صالح و خدا ترسی را از صفات ویژه بهترین بندگان خدا برشمرد.
وی تاکید کرد: طبق روایات متعدد و معتبر این آیات در شأن حضرت علی(ع) نازل شده است.
امام جمعه هامون در ادامه ضمن تبریک ولادت با سعادت امام علی(ع) و گرامیداشت روز پدر افزود: بی اعتنائی و بی احترامی موجب کوتاهی عمر می‌شود.
خطیب جمعه هامون در ادامه خاطرنشان کرد: از ۱۳ تا ۱۵ ماه رجب ایام البیض و اعتکاف در این سه روز سفارش شده‌ است.
حجت الاسلام والمسلمین عزیزالله شیخ سپس با اشاره به روز دوازدهم فروردین گفت: ۱۲ فروردین سال ۱۳۵۸ روز ظهور شخصیت واقعی مردم انقلابی ایران و روز تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
وی در ادامه افزود: سال حمایت از کالای ایرانی و تولیدات داخلی را گرامی می‌داریم و برای اجرای این فرمان مهم باید بسیج همگانی به همراه بصیرت افزایی و اقدام عملی صورت گیرد./م

منبع: نبأ

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين