امروز : دوشنبه, ۱۸ اسفند , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/03/31 - 18:38 ذخیره فایل ارسال به دوستان

نگاهی به ۸ گل به خودی لیگ برتر هفدهم؛ خودزنی با شلیک به دروازه خودی!

تیم فوتبال استقلال خوزستان در هفته بیست و ششم لیگ برتر به لطف گل به خودی بازیکن سیاه جامگان توانست به ۳ امتیاز حساس دست یابد.

به گزارش بابل نوین، در دیدار تیم های استقلال خوزستان و سیاه جامگان مشهد، قاسم دهنوی که تنها دقایقی از ورودش به میدان می گذشت، در حالیکه قصد دفع توپ ارسالی یونس دلفی را داشت، به اشتباه دروازه تیمش را باز کرد تا آبی پوشان خوزستانی با همین یک گل بازی را به سود خود به پایان برسانند. گل به خودی قاسم دهنوی در واقع هشتمین گلی بود که در رقابت های فصل جاری بازیکنان به اشتباه وارد دروازه خودی کردند. هشت گل به خودی لیگ برتر هفدهم را مرور می کنیم.

هفته اول؛ علی حمام (سیاه جامگان مشهد – ذوب آهن)

اولین گل فصل جاری لیگ برتر با گل به خودی بازیکن لبنانی ذوب آهن در دیدار برابر سیاه جامگان به ثمر رسید؛ رشید مظاهری شوت حسین بادامکی را دفع کرد اما توپ برگشتی با برخورد به پای علی حمام به گوشه دروازه ذوب آهنن رفت. دیدار در پایان با تساوی ۲-۲ تمام شد.

هفته هشتم؛ مرتضی منصوری (پارس جنوبی جم – پدیده مشهد)

در حالیکه دیدار تیم صدرنشین پارس جنوبی جم و تیم بسیار خوب پدیده در نیم فصل اول با تساوی بدون گل در جریان بود، منصوری با ضربه سر توپ را برای شهاب گردان فرستاد اما اشتباه عجیب این دروازه بان باتجربه باعث شد تا توپ از زیر پای او به درون دروازه پدیده رفته و گل اول بازی به سود پارس جنوبی جم رقم خورد .

هفته نهم؛ عارف آغاسی (تراکتورسازی – پارس جنوبی جم)

در دومین هفته متوالی بازیکنان حریف برای تیم مهدی تارتار گلزنی کردند؛ ضربه آزاد ارسالی توسط صالحی به درون محوطه شش قدم تراکتورسازی رفت، و محمد ایرانپوریان در حالی که قصد داشت توپ را از روی خط دروازه دور کند، ضربه او با برخورد به عارف آغاسی به درون دروازه سرخپوشان رفت تا باز هم پارس جنوبی جم از یک گل به خودی حریف سود ببرد .

هفته دهم؛ فرزین گروسیان (پیکان – تراکتورسازی)

این بار نوبت تراکتورسازی بود که برای دومین هفته متوالی سرنوشت بازی را با گل به خودی مشخص کند و باز هم گل به خودی به زیان آنها بود. در یک حرکت عجیب، فرزین گروسیان در حالیکه در گوشه محوطه جریمه صاحب توپ بود، قصد داشت در عرض حرکت کند اما ضربه او به طور عجیبی وارد دروازه شد تا دروازه تراکتورسازی اینگونه باز شود.

هفته یازدهم؛ محمدحسین کنعانی زادگان (سایپا – پرسپولیس)

به دنبال حرکت ربیع خواه از سمت چپ و پاس رو به عقب او به درون محوطه جریمه سایپا، کنعانی زادگان روی توپ اثر گذاشت و با تغییر مسیر، ضربه او درون دروازه تیمش قرار گرفت و گل اول پرسپولیس رقم خورد.

هفته یازدهم؛ فرید محمدی زاده (استقلال تهران – نفت تهران)

در همان هفته یازدهم که پرسپولیس روی اشتباه بازیکن حریفش به گل اول رسید، استقلال تهران هم روی اشتباه فرید محمدی زاده و گل به خودی این بازیکن از حریفش پیش افتاد. سانتر امید ابراهیمی که با خروج ناقص میلاد فراهانی همراه بود، به بدن محمدی زاده برخورد کرد و وارد دروازه نفت تهران شد.

هفته هفدهم؛ سلمان بحرانی (استقلال خوزستان – استقلال تهران)

گل به خودی بعدی باز هم به سود شاگردان شفر بود؛ شوت علی قربانی پس از نفوذ از سمت راست، در میانه راه با برخورد به پای سلمان بحرانی به درون دروازه استقلال خوزستان رفت تا دومین گل آبی پوشان تهرانی به ثبت برسد.

هفته بیست و ششم؛ قاسم دهنوی (سیاه جامگان مشهد – استقلال خوزستان)

درست مشابه گل به خودی سلمان بحرانی در هفته هفدهم، این بار یک گل به خودی توسط قاسم دهنوی بازیکن سیاه جامگان، و به سود استقلال خوزستان، رقم خورد؛ یونس دلفی از سمت راست حرکتی را آغاز کرد و در ادامه قاسم دهنوی که قصد دفع ضربه دلفی را داشت، به اشتباه توپ را وارد دروازه خودی کرد تا به نوعی حکم سقوط تیمش به دسته پایین تر را قطعی کند./م

منبع: نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين