امروز : یکشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/04/15 - 11:00 ذخیره فایل ارسال به دوستان

همایش ملی رسانه‌های حلال در مازندران برگزار می‌شود

به گزارش بابل نوین، حسین زحمتکش شامگاه جمعه در دیدار اعضای کانون بسیج رسانه نکا با امام جمعه نکا با اشاره به سخن رهبری در اهمیت فضای مجازی، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرموده اهمیت فضای مجازی به اندازه اهمیت انقلاب اسلامی است، این فرمان معظم له ما را به آن داشته تا در فضای مجازی پاسدار آرمان های انقلاب اسلامی باشیم.

وی افزود: بسیج رسانه نکا با نصب العین قرار دادن فرموده‌های رهبر معظم انقلاب و دغدغه ‌های ایشان در تربیت نیروهای رسانه ای، برگزاری دوره‌های مستمر و متعدد آموزشی یادداشت نویسی و خبر نویسی را از آذر ماه سال ۹۶ شروع کردیم.

زحمتکش با بیان اینکه در نظر داریم فضای رسانه ای شهرستان به یک صدای واحد در مطالبات انقلاب اسلامی تبدیل شود، تصریح کرد: یقینا تعداد اعضای بسیج رسانه شهرستان نکا امسال افزایش چشمگیری خواهد داشت.

وی تاکید کرد: برگزاری همایش بزرگ رسانه‌های حلال برای اولین بار در کشور توسط بسیج رسانه نکا یکی از مهم ترین برنامه‌ها در سال ۹۷ خواهد بود.

امام جمعه نکا نیز  بیان اینکه بسیج رسانه ظرفیت مهمی در تربیت نیروهای تراز انقلاب اسلامی در رسانه‌ها است، گفت: فعالیت بسیج رسانه باید توسعه یابد تا تاثیر خود را در جامعه داشته باشد.

فراهم شدن بستر حضور افسران جنگ نرم در جامعه

حجت الاسلام محمد باقر محمدی لائینی با اشاره به اینکه بسیج رسانه فرصتی برای حضور جوانان ارزش گرا و مومن است، افزود: جنگ نرم و جنگ رسانه ای از جنگ سخت مهم تر است از این رو می‌طلبد که بستر حضور افسران و رزمندگان جنگ نرم که اکثر آن را جوانان تشکیل می دهد فراهم شود.

وی با بیان اینکه امروز فضای مجازی جایگاه ویژه ای در بین مردم پیدا کرده است، گفت: نباید از این بخش مهم غافل شد و اگر تهدیدی وجود دارد باید آن را تبدیل به فرصت کنیم.

امام جمعه نکا بسیج رسانه را ترغیب به برگزاری دوره های اموزشی بیشتر کرد و گفت: باید دوره های تخصصی متعددی برای تربیت نیروهای رسانه ای در بسیج رسانه برگزار شود.

محمدی لائینی خاطر نشان کرد: اهمیت بسیج رسانه می‌طلبد اعضای بیشتری را جذب کند به خصوص در شهرستان نکا که جوانان مومن و انقلابی زیادی دارد.

تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين