امروز : پنج شنبه, ۷ اسفند , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/04/21 - 20:06 ذخیره فایل ارسال به دوستان
برانکو:

همواره سخت‌ترین بازی‌ها را برابر ذوب آهن داشتیم/ آمادگی احمد زاده علامت سئوال بزرگی برای ماست

به گزارش بابل نوین، برانکو درباره بازی تیمش برابر تیم ذوب آهن اظهار کرد: در ابتدا مایل هستم که به تیم های فوتبال ذوب آهن، استقلال و تیم خودم به علت صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا تبریک بگویم. صعود ۳تیم به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا موفقیت بزرگی است چرا که تنها کشوری در غرب آسیا هستیم که ۳ تیم صعود کرده داریم. یک بار دیگر این موفقیت را به مربیان و بازیکنان این تیم ها تبریک می گویم.

بیشترین امتیازات را در طول تاریخ فوتبال خود کسب کردیم
او ادامه داد: همچنین از عملکرد تیم خود خرسند هستم که بیشترین امتیازات را در مرحله گروهی مسابقات در طول تاریخ فوتبالمان کسب کردیم. تنها تیم در آسیا بدون بازیکن خارجی هستیم و اتکا به بازیکنان داخلی و بومی داریم.

هدف ما کسب بیشترین امتیازات در ۲ بازی باقی مانده است
برانکو بیان کرد: در ۲ بازی آینده خود برابر تیم های فوتبال ذوب آهن و سپیدرود رشت هدف ما کسب بیشترین امتیازات است تا فصل را همان طور که با موفقیت آغاز کردیم با پیروزی به پایان ببریم. ما نشان دادیم که چرا بهترین تیم وبیشترین اختلاف امتیاز را با سایر تیم ها داریم.

قلعه نویی پرافتخارترین مربی ایران هدایت ذوب آهن را برعهده دارد
سرمربی پرسپولیس درباره بازی با ذوب آهن گفت: بازی سختی برابر ذوب آهن داریم و همواره سخت ترین رقابتها را با این تیم داشتیم. تیم ذوب آهن نیم فصل دوم را بهتر آغاز کرده است و تعجبی هم ندارد چرا که قلعه نویی پرافتخارترین مربی ایرانی هدایت این تیم را برعهده دارد.قلعه نویی به خوبی توانسته تیم خود را هماهنگ کند و در همه خطوط بازیکنان باکیفیتی دارد. به طور حتم بازی فردا برای تماشاگران بازی زیبایی خواهد بود. تیم ذوب آهن برای کسب جایگاه دوم می جنگد و مایل است که در لیگ قهرمانان آسیا فصل بعد حضور داشته باشد و همین موضوع کار را سخت می کند.

انگیزه بازیکنان مشکل بالقوه تیم ماست
برانکو درباره اینکه با توجه به قهرمانی زود هنگام، بازیکنان این تیم انگیزه لازم را دارند، بیان کرد: به هر حال این موضوع می تواند یک مشکل بالقوه باشد. البته بازیکنان کیفیت خود را در هر بازی نشان دادند و در زمینه خواستن، اراده و اعتماد به نفس آنها کار کردیم و برای کسب موفقیت در این بازی حاضر می شویم.

آمادگی احمد زاده علامت سئوال بزرگی است
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان درباره غایبان تیمش در این بازی خاطر نشان کرد: به جز ربیع خواه ، طاهر خانی و احمد زاده که علامت سئوال بزرگی برای آمادگی اش داریم بقیه بازیکنان سالم هستند و در آمادگی به سر می برند.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين