امروز : چهارشنبه, ۱۵ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۳:۰۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
غلامی، تهیه کننده سینمایی:

فرهنگ ایرانی یک فرهنگ غنی است / در دکور و طراحی صحنه می توان از کالای ایرانی استفاده کرد

به گزارش بابل نوین، محمود غلامی تهیه کننده سینما و تلویزیون درباره حمایت از کالای ایرانی که رهبر معظم انقلاب به عنوان شعار سال ۹۷ برگزید، گفت:در بخش سینما و حوزه لوازم تکنیکی و فیلمبرداری ما و خیلی از کشورهای دنیا چیزی برای ارائه نداریم و تولید آن ها مختص چند کشور خارجی است اما در مسائلی چون وسایل دکور و صحنه و…می توان از کالا و نیروی انسانی ایرانی استفاده کرد.

وی افزود:فرهنگ ایرانی یک فرهنگ غنی است که می توان از آن بهره بسیار مثبت و خوبی برد اما جامعه امروز ما با سه فرهنگ ایرانی،عربی و غربی زندگی می کنند که فرهنگ غربی بیشتر در جامعه رواج دارد ما نباید و نمی توانیم با سنت ایرانی اما فرهنگ و لباس غربی زندگی کنیم اگر حداقل ما به نوبه خودمان در سینما از فرهنگ بومی استفاده کنیم و اشاعه دهیم اتفاقات خوبی خواهد افتاد.

این تهیه کننده عنوان کرد:ما به یک شهرک سینمایی با کلیت ایرانی که بتواند فرهنگ غنی مان را نشان دهد نیاز داریم این پروسه یک سرمایه گذاری می خواهد که از عهده ما بر می آید اما آدم پیگیری نیست که پی آن را بگیرد تا به این هدف مثبت برسیم.

غلامی گفت:در کل اگر مردم و مسئولان حرف مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از کالای ایرانی را گوش دهند قطعا امریکا،اسرائیل و هر کشوری که با ایران مشکل دارد شکست خواهد خورد اتفاقی که گاندی در مبارزه با انگلستان انجام داد و او را شکست داد.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين