امروز : چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/05/04 - 18:46 ذخیره فایل ارسال به دوستان
باقری خبر داد؛

جمع آوری معتادان متجاهر از فردا/ پذیرش معتادان در مراکز ترک اعتیاد بر اساس روند قبلی

به گزارش بابل نوین، اصغر باقری مدیرکل بهزیستی استان تهران،  اظهار کرد: بر اساس سیاست های از پیش تعیین شده، معتادان متجاهر در استان تهران طبق روند پیشین جمع آوری می شوند و سپس در مراکز ترک اعتیاد بهزیستی و همچنین مراکز نگهداری از معتادان متجاهر تحت درمان قرار می گیرند.

وی در ادامه تصریح کرد: اعلام آمار جمع آوری ۴ هزار معتاد متجاهر از فردا در شهر تهران نیز بر اساس سیاست های فوق است.

مدیرکل بهزیستی استان تهران خاطرنشان کرد: برخی از افراد که در مراکز ترک اعتیاد و مراکز نگهداری از معتادان متجاهر حضور دارند، با سپری شدن دوره درمان ترک اعتیاد خود، از این مراکز تزخیص می شوند و معتادان متجاهر تازه پذیرش شده جای آن ها را در این مراکز می گیرند.

غربالگری معتادان متجاهر در نخستین مرحله پذیرش
باقری در ادامه تاکید کرد: در خصوص جمع آوری معتادان متجاهر باید بگویم که طرح تازه ای برای این موضوع در دست اجرا نیست و ساماندهی و جمع آوری این افراد بر اساس طرح های پیشین صورت می گیرد.

وی اضافه کرد: در حال حاضر مسئولیت پذیرش معتادان متجاهر در استان تهران با سازمان بهزیستی است و خدمات مورد نیاز این افراد در مراکز به آن ها ارائه می شود.

مدیرکل بهزیستی استان تهران تصریح کرد: در ابتدای پذیرش معتادان متجاهر در مراکز ترک اعتیاد بهزیستی این افراد مورد غربالگری واقع می‌شوند و سپس دوره درمانی و ترک اعتیاد خود را در این مراکز سپری خواهند کرد.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين