امروز : دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۲:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کتاب شعر بازیکن تیم پرسپولیس به چاپ سوم رسید

کتاب شعر «پرواز 69» مجموعه اشعار شایان مصلح بازیکن تیم پرسپولیس در چهارمین روز نمایشگاه کتاب به چاپ سوم رسید.

به گزارش بابل نوین، شایان مصلح بازیکن تیم پرسپولیس و شاعر جوانی است که جدیدترین اشعار خود را با عنوان «پرواز ۶۹» در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه کرده است.

تاکنون رکورد فروش کتاب شعر در دایره شاعران جوان متعلق به این چهره فوتبالی است.

بر اساس این گزارش، در چهارمین روز از نمایشگاه کتاب بیش از ۲ هزار جلد از «پرواز۶۹ »توسط بازدیدکنندگان خریداری شده و این کتاب به چاپ سوم خود با تیراژ ۱۱۰۰ رسیده است.

شایان مصلح فوتبالیست با حضور در مصلی امام خمینی (ره) و در گفتگو با خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛  از استقبال چشمگیر مردم ابراز رضایت کرد و گفت: من فقط ۲ روز است که به نمایشگاه می آیم.

مصلح با بیان اینکه استقبال مردم در این دو روز مرا غافلگیر کرده است، ادامه داد: باعث افتخار است که در آغاز نمایشگاه کتاب، «پرواز ۶۹»به چاپ سوم رسیده است. امیدوارم تا پایان نمایشگاه به چاپ های بعدی هم برسد.

بازیکن تیم پرسپولیس درباره قالب و مضمون اشعار خود اظهار داشت: این کتاب مجموعه ای از ۶۰ شعر در قالب های غزل، قصیده و مثنوی است.

وی با بیان اینکه موضوع بیش از نیمی از آثار آئینی و بقیه عاشقانه و اجتماعی است، ادامه داد:مدافعان حرم و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس قهرمانان اصلی در شعرهای آئینی من هستند.

مصلح در پایان خطاب به بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب گفت: امیدوارم همواره در فضای کتاب و کتابخوانی قدم بزنید. به امید آنکه مردم کتاب بخوانند و سرانه مطالعه به طور چشمگیری افزایش یابد./ص

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين