امروز : دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۶:۴۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان
رییس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر خبر داد

فعالیت ۷۰۰ کانون‌ روستایی هلال احمر در روستاها

به گزارش بابل نوین، رییس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر گفت:در ۷۰۰ روستای کشور، کانون‌های روستایی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر فعالیت می‌کنند.

مسعود حبیبی  اظهار کرد: جمعیت هلال احمر یکی از بشردوست‌ترین اجتماع‌های انسانی است که در خدمت مردم بر اساس اصول هفت گانه فعالیت می‌کند.

وی به اهداف جمعیت هلال احمر اشاره کرد و افزود: تکریم انسان‌ها، تسکین آلام بشری، کمک به حفظ جان و نجات انسان‌ها و گسترش صلح و دوستی و صلح پایدار در جامعه از اهداف جمعیت هلال احمر است.

رییس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر با بیان اینکه بر اساس این اهداف، فعالیت‌های بسیاری در این جمعیت انجام می‌شود، تصریح کرد: یکی از سازمان‌هایی که در جمعیت هلال احمر تشکیل شده است، سازمان جوانان هلال احمر است.

حبیبی ادامه داد: در حال حاضر بیش از یک میلیون عضو در سازمان جوانان جمعیت هلال احمر فعالیت می‌کنند که در سنین ۵ تا ۲۹ سالگی هستند.

وی با بیان اینکه این سازمان در قالب کانون‌ها به ارائه خدمت می‌پردازد، اظهار کرد: در حال حاضر کانون‌های دانش‌آموزی در ۹۶۰۰ مدرسه، کانون‌ غنچه‌های هلال‌احمر در ۳۵۰۰ مهدکودک، کانون‌های دانشجویی در ۱۲۰۰ دانشگاه و کانون‌های جوانان در ۸۰۰ شهر و شعبه به فعالیت مشغول هستند.

رییس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر با اشاره به فعالیت کانون‌های طلاب در سطح کشور، افزود: همچنین در ۷۰۰ روستای کشور، کانون‌های روستایی فعالیت می‌کنند.

آموزش مسئولیت پذیری به جوانان در راستای نشاط اجتماعی

حبیبی با بیان اینکه هلال احمر در دو محور بشردوستانه و امدادی به مردم ارائه خدمت می‌کند، خاطرنشان کرد: در سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، جوانان را آموزش می‌دهیم تا به انسان‌ها کمک کنند.

وی با بیان اینکه این آموزش‌ها در تمام دوره‌ها است، تصریح کرد: در این کانون‌ها فرصت مسئولیت پذیری را به جوانان می‌دهیم و در تصمیم سازی‌ها از جوانان کمک می‌گیریم.

رییس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر بیان کرد: در سطح کشور مجامع کانون‌های دانشجویی و جوان فعالیت دارند که در تصمیم سازی‌ها حضور دارند.

حبیبی یادآور شد: حضور جوانان، مسئولیت پذیری و پاسخگویی جوانان در این کانون‌ها باعث امید، نشاط و حرکت به سمت تعالی جامعه می‌شود.

/ایسنا

دیدگاه بینندگان
  • قالب وردپرس

    تاریخ : ۱۷ - اردیبهشت - ۱۳۹۷

    سلام ممنون از گردآوری مطالب زیباتون


    پاسخ

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين