امروز : شنبه, ۵ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۶:۵۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیش‌بینی برنامه‌های فشرده‌ برای دانش‌آموزان کنکوری مناطق زلزله‌زده

به گزارش بابل نوین، وزیر آموزش و پرورش در جمع دانش‌آموزان مناطق زلزله‌زده کرمانشاه، ضمن اشاره به اینکه پس از وقوع زلزله در غرب کشور آموزش و پرورش تمام تلاشش را برای کاهش سختی‌ها وآلام دانش‌آموزان به کار گرفت، گفت: این وزارتخانه در راستای تقویت روحیه دانش‌آموزان حادثه دیده، آموزش الکترونیکی و حضوری را به عنوان دو برنامه کاربردی در دستور کار خود برای استان‌های زلزله‌زده قرار داده است.

سید محمد بطحایی در جمع دانش آموزان مناطق قصر شیرین،سرپل ذهاب،گیلانغرب،کرند،ثلاث و گهواره شرکت کننده در اردوی یک هفته‌ای آموزشی-فرهنگی جامع کنکور، در اردوگاه باهنر با تبریک روز معلم اظهار کرد: پس از وقوع زلزله در غرب کشور آموزش و پرورش با تشکیل ستادهایی در مرکز ،استان و شهرستانهای زلزله زده کار استمرار آموزش در مناطق صدمه دیده را آغاز کرد.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: با هدف کاهش سختی ها وتقویت روحیه دانش آموزان حادثه دیده و همچنین جلوگیری از بازماندن آنها از تحصیل ،آموزش الکترونیکی و همچنین آموزش حضوری به عنوان دو برنامه کاربردی در این راستا در دستور کار این وزارتخانه قرار گرفت.

وی ادامه داد: توزیع یک هزارو ۱۰۷تبلت و ۱۶۶ لپ تاپ بین دانش آموزان مناطق زلزله زده و آموزش‌های حضوری در سه مرحله مناطق و شهرستان‌ها، استان و تهران از جمله برنامه های آموزش و پرورش پس از وقوع زلزله در کرمانشاه بوده است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، بطحائی از پیش بینی و اجرای برنامه‌های بسیار فشرده‌ای برای دانش آموزان کنکوری خبر داد و افزود: در حوزه ستادی تمام تلاش خود را برای آموزش دانش آموزان انجام دادیم .امیدوارم دانش آموزان مناطق زلزله زده در مهر ۹۷در رشته‌های تحصیلی مورد علاقه خود در دانشگاه‌ها ادامه تحصیل دهند.

شایان ذکر است؛ دانش آموزان دختر شهرستانها و مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه به مدیریت سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی و اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران به مدت یک هفته در دوره آموزشی-فرهنگی که در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد، شرکت کردند.

/ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين