امروز : سه شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/05/12 - 19:38 ذخیره فایل ارسال به دوستان

درخواست سربازرس AFC از طلبکاران باشگاه‌های استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی

به گزارش بابل نوین، سربازرس AFC که برای راستی آزمایی وضعیت مالی سه باشگاه استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی در تهران به سر می برد از طلبکاران این ۳ باشگاه خواسته شکایت های خود را مطرح کنند که در این میان آرش شکر ریز وکیل و نماینده چند بازیکن لیگ برتری کار های مربوطه را پیگری می کند.

شکر ریز در این باره به خبرنگار ما گفت: با توجه به ملاقاتی که با سر بازرس کنفدراسیون فوتبال آسیا داشتم، آنها از من خواستند تا خبر ورودشان را به رسانه های ایرانی اطلاع بدهم تا افرادی که شکایتی ،حکمی و یا مدارکی دارند که به AFC برای اخذ مجوز حرفه ای دروغ گفته شده و یا سند سازی شده ارائه کنند و چنانچه این افراد تقاضای ملاقات حضوری دارند می توانند با حضور در یکی از هتل های ایران کارهای تحقیقات خود را دنبال کنند.

او افزود: راستی آزمایی در دستور کار کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار گرفته و متاسفانه آنها به شواهد و مدارکی هم دست پیدا کرده اند و به زودی در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آسیایی تصمیماتی اتخاذ می شود .

گفتنی است طلبکاران سه باشگاه استقلال ،پرسپولیس و تراکتورسازی می توانند از طریق آدرس ایمیل Overduepayables@the-afc.com شکایات خود را عنوان کنند تا کنفدراسیون آسیا با دقت این پرونده ها را بررسی کند.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين