امروز : دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۲:۴۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان
برای اولین‌بار در بابل انجام شد

طرح جذب چهره به چهره بسیجی از درب منازل+تصاویر

طرح ابتکاری جذب چهره به چهره بسیجی از درب منازل محله اسلام شهر بابل آغاز شد.

به گزارش بابل نوین، با توجه به شرایط زمانی که در آن زندگی می‌کنیم اجرای طرح‌های تازه برای جذب و سازماندهی نیروهای متعهد در تراز انقلاب اسلامی یکی از نکات مهمی است که نباید نادیده گرفته شود از این رو پایگاه شهید مهربانی محله اسلام شهر بابل با نگاه ویژه به کرامت انسانی دست به کار شد و با ایده‌ای جدید شروع به جذب نیروهای بسیجی کرد.

حمیدآقاجان‌زاده در گفت‌و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: امروز مدیریت نیروهای موجود و جذب نیروهای جدید برای هر مجموعه‌ای از جمله پایگاه های بسیج در کنار سایر اولویت‌ها مهم و با توجه به این که بهترین روش برای جذب بسیجی، طرح چهره به چهره است که این طرح برای اولین‌بار توسط این پایگاه ایده‌پردازی، تدوین و اجرایی شد.

وی افزود: در این طرح ما با مراجعه حضوری به درب منازل اهالی محل ضمن معرفی برنامه‌ها و عملکرد موفق پایگاه در حوزه‌های مختلف همراه با اهدای یک سبد فرهنگی از نزدیک با جامعه هدف و خانواده وی ارتباط برقرار و زمینه همکاری را ایجاد می‌کنیم.

 فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهیدمهربانی اسلام شهرستان بابل ادامه داد: طرح چهره به چهره در جذب بسیجی خیلی مؤثر است و در این طرح ابتکاری ما توانستیم از هر خانواده سطح محل بعضاً یک یا چند نفر را جذب بسیج کنیم.

آقاجان‌زاده در پایان گفت: با اجرای موفق این طرح ابتکاری برای اولین‌بار توسط این پایگاه ضمن جذب حداکثری نیروی بسیجی برگ زرین دیگری بر افتخارات پایگاه شهیدمهربانی محله اسلام افزوده شد.

شایان ذکر است جهت تحقق ارتش ۲۰ میلیونی در قالب بسیج مستضعفین این گونه طرح ها باید مورد حمایت همه مسئولان قرار گیرد.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين