امروز : یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/05/17 - 2:14 ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده قرارگاه نصرت در دوران دفاع‌مقدس:

خان‌طومان حجت و افتخار مازندرانی‌هاست/نزدیک مرزهای اسرائیل جمهوری اسلامی دیگری در حال تاسیس است

فرمانده قرارگاه نصرت در دوران دفاع‌مقدس گفت: آقایان دشمن شناس نیستند و بصیرت ندارید، حماسه خان‌طومان حجت و افتخار مازندرانی‌هاست .

به گزارش بابل نوین، سردار عبدالفتاح اهوازیان در یادواره شهدای خان‌طومان حوزه عمار بخش گتاب اظهار کرد: یادواره شهدا میعادگاه عاشقان حضرت حق است و این یادواره شهدای خان‌طومان بهانه‌ایست و آمده‌ایم تجدید بیعت کنیم.

وی افزود: آمده‌ایم در یادواره شهدا منش این شهدا را ببینیم و در مورد اتفاقات اخیر و برجام باید بگوییم منش شهدا را اگر دخیل نکنیم این می‌شود که اگر از ابتدای این جریانات برجام شماها به‌عنوان بازیگردانان اصلی نبودید و با کدخدا می‌خواستید عاقبت به خیر شوید که دیدید چه شد.

فرمانده قرارگاه نصرت در دوران دفاع‌مقدس ادامه داد: جریاناتی که برخی از دولتی‌ها ایجاد می‌کنند از روی توهم است و امروز می‌بینیم با توهم دلار چه قیمتی دارد که حتی در زمان جنگ این‌طور نبود.

وی با تاکید بر این نکته که شهدای خان‌طومان رفتند تا حرف ولایت روی زمین نماند تصریح کرد: آقایان دشمن شناس نیستند و بصیرت ندارید، خان‌طومان مصیبت ما نیست بلکه افتخار ماست، مصیبت ما برخی از سیاسیون هستند، حماسه خان‌طومان حجت و افتخار مازندرانی‌هاست و سردار سلیمانی خان‌طومان را حجت بچه‌های مازتدران بر جبهه مقاومت می‌داند و خان‌طومان عزت است.

سردار اهوازیان افزود: سوال ما از آقایان این است چرا آن روز که بچه‌های مازندران را در خان‌طومان زدند اعلام عزای عمومی نشد و آقایان برای کشتار فرانسه اعلام عزای عمومی کردند، بچه‌های خان‌طومان درسی به تاریخ دادند که قرن‌ها جاودانه خواهد ماند.

یادگار دوران دفاع‌مقدس گفت: بچه‌های خان‌طومان ایستادند تا دروازه‌های حلب سقوط نکند، شما ببینید عربستان چه هجمه‌هایی و چه هزینه‌هایی کرد تا این اتفاق نیفتد اما ۱۳شهید خان‌طومان جلوی وحوش را گرفتند پس خان‌طومان عزت ایران اسلامی، مدال افتخار خان‌طومان در مازندران و لشکر ۲۵ کربلا است.

وی یادآور شد: بچه‌های لشکر ۲۵ کربلا در عملیات بدر تا دل دشمن رفتند و این ایستادگی آن‌ها بود و امروز باید سرمایه‌های ولایت یعنی شهدا و خانواده‌هایشان را حفظ کنند.

اهوازیان افزود: امروز پیروزی سیاسی در لبنان کمتر از پیروزی ما بر داعش نبود و بقل گوش اسرائیل جمهوری اسلامی دیگری در حال تاسیس است، معجزه امام و شهدا آن بود که بر قلوب تاثیر می‌گذارند و امروز ما نخست‌وزیر و دولت لبنان را تعیین می‌کنیم، ما که می‌گوییم یعنی محور مقاومت.

این مدافع حرم با اشاره به ابعاد بین‌المللی حماسه خان‌طومان ادامه داد: امروز موضوع خان‌طومان موضوع و جایگاه بین‌المللی دارد و باید به شهدای دفاع مقدس بسط داده شود تا ظهور فرج و شاهد هستیم که این انقلاب و دوران بعد از آن یعنی دفاع‌مقدس با مردم چه کرد و چه انسان‌هایی را تربیت و ساخت.

وی تاکید کرد: شهدا آمدند ما را به خط کردند تا فرهنگ مقاومت و ایستادگی را از امامشان روح‌الله یاد دهند و خدا را شاکریم چون بعد از جریان‌های مختلف امروز می‌بینیم که رویش از ریزش برتر است و افتخار می‌کنیم که بچه‌های تیپ فاطمیون از مردان خان‌طومان درس مردانگی گرفتند و در پیچ تاریخی باافتخارات جمهوری اسلامی مشهود بر همه شاهد روزهای خوب برای انقلاب اسلامی هستیم.

یادگار دوران طلایی دفاع‌مقدس با اشاره به عرصه دیگر بین‌المللی یعنی انتخابات عراق در پایان گفت: خیالتان راحت باشد که در عراق هم جبهه مقاومت صحنه گردان هست و خواهد شد، کشورهای اسلامی از رزم و شهدای شما مثل شهدای خان‌طومان الگو می‌گیرند، امروز جمهوری اسلامی وارد مرحله جدیدی در جهان شد و معادلات بسیاری را برهم زده است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين