امروز : دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۲:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
لیبرمن:

باید به سرعت از شورای حقوق‌بشر سازمان ملل خارج شویم/ آمریکا ما را همراهی کند

به گزارش بابل نوین، آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، روز پنجشنبه با انتشار پیامی در صفحه کاربری خود در توییتر اعلام کرد اسرائیل باید به سرعت از شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد خارج شود و آمریکا را متقاعد کند که اقدامی مشابه انجام دهد.

لیبرمن در پیام توییتری خود مدعی شد: «اسرائیل از دو جبهه مورد حمله قرار گرفته است: یک حمله تروریستی از جانب غزه، و دیگری حمله ریاکارانه از جانب شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد.»

وی در این پیام مدعی شد: محکومیت اسرائیل از جانب شورای حقوق بشر بسازمان ملل متحد با هدف «بازداشتن اسرائیل از حفاظت از خود انجام شده است. آن‌ها پیروز نخواهند شد.»

وزیر جنگ اسرائیل در ادامه ادعاهای خود در این پیام نوشت: «ما نباید اجازه اینگونه ریاکاری‌ها را بدهیم و در عوض باید به سرعت از شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد خارج شویم و تلاش کنیم آمریکا نیز در این اقدام با ما همراه شود.»

لفاظی‌های لیبرمن در حالی است که روز دوشنبه، همزمان با برگزاری مراسم انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس اشغالی، بیش از ۶۱ فلسطینی معترض در غزه به دست نظامیان رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند. گزارش‌ها حاکی است بالغ بر ۲۷۰۰ فلسطینی دیگر در اعتراضات روز دوشنبه زخمی شده اند. روز سه‌شنبه، سازمان ملل متحد اعلام کرد شورای حقوق بشر درباره اسرائیل روز جمعه جلسه‌ای ویژه برگزار خواهد کرد.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين