امروز : چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۱:۴۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تماشای دیدار ایران و ازبکستان رایگان شد

به گزارش بابل نوین، دیدار دوستانه تیم های ملی ایران و ازبکستان درحالی قرار است، شنبه هفته آینده از ساعت ۲۱ در ورزشگاه آزادی برگزار شود که طبق اعلام فدراسیون فوتبال، قضاوت این مسابقه، برعهده داوران قطری است.

تیم ملی ایران که خود را برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آماده می کند، حدود ۱۶ روزی است، تمرینات را آغاز کرده و پس از برگزاری دیدار دوستانه با ازبکستان و شرکت در مراسم بدرقه ( یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ) راهی ترکیه و سپس روسیه خواهد شد تا آماده شرکت در بزرگترین آوردگاه جهانی فوتبال شود.

این مسابقه برای کی روش و تیم ملی مهم است و فدراسیون فوتبال می خواهد، آخرین بازی یوزهای ایرانی در تهران پیش از حضور در جام جهانی با حضور فراوان فوتبال دوستان برگزار شود و به همین دلیل، تماشای این مسابقه برای مردم رایگان است.

یک منبع آگاه در فدراسیون فوتبال در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان بیان کرد: تماشای دیدار تدارکاتی ایران و ازبکستان برای هواداران رایگان است و امیدواریم مردم حضوری پرمعنا و تماشایی در آخرین بازی تیم ملی پیش از سفر به روسیه داشته باشند.

گفتنی است، دیدار دوستانه تیم های ملی ایران و ازبکستان، شنبه هفته آینده ( ۲۹ اردیبهشت ) از ساعت ۲۱ در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين