امروز : دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۹:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نتانیاهو شورای حقوق‌بشر سازمان ملل را ریاکار و متعصب توصیف کرد!

به گزارش بابل نوین،  بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در پیامی توییتری در واکنش به رای شورای حقوق‌بشر سازمان ملل درباره خشونت‌های اخیر در غزه نوشت: «هیچ چیز تغییر نکرده است. سازمانی که خود را شورای حقوق بشر می خواند، بار دیگر ثابت کرد که ریاکار و متعصب است و هدف آن آسیب زدن به اسرائیل و حمایت از تروریسم است. اما بیش از همه این سازمان اثبات کرد که از اوضاع پرت است. اسرائیل کاملا قطعنامه ای را که به وسیله یک اکثریت همیشه ضداسرائیلی تصویب شد، رد می کند؛ اکثریتی که نتیجه گردهمایی آن از آغاز روشن بود. اسرائیل بر اساس حق دفاع از خود، به دفاع از شهروندان و سربازانش ادامه می دهد.»

شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد تصمیم گرفت با هدف بررسی حوادث نوار غزه و جنایات اسرائیل (رژیم صهیونیستی) سازوکار مستقلی را برای تحقیق تشکیل دهد.

این طرح به شدت اقدام نظامیان اشغالگر در استفاده از زور علیه غیرنظامیان فلسطینی را محکوم می‌کند و خواستار اتخاذ تدابیری است که سلامت و حمایت از غیرنظامیان فلسطینی را در اراضی اشغالی تامین کند.

پیشتر نیز آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اعلام کرده بود اسرائیل باید به سرعت از شورای حقوق‌بشر سازمان ملل خارج شود و آمریکا را نیز با خود همراه کند.

/باشگاه خبرنگاران جوان

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين