امروز : پنج شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2018/05/28 - 19:04 ذخیره فایل ارسال به دوستان
احمدی صفا:

در نظرگرفتن ۳ سهمیه ظلم بزرگی به بوکس است

به گزارش بابل نوین، امید احمدی صفا در خصوص شرایط اردوی تیم ملی بوکس اظهار داشت: شرایط اردوی ما مثل برخی رشته های ورزشی مثل کشتی ایده آل نیست اما با همین شرایط سعی می کنیم بهترین نتایج را در مسابقات پیش رو کسب کنیم.

وی با اشاره به تعداد سهمیه های تیم ملی بوکس در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا گفت: کمیته ملی المپیک تنها ۳ سهمیه برای بوکس در نظر گرفته و این تصمیم ظلم بزرگی به بوکس ایران است. بوکسوری که از شهرستان با تمرین، تلاش و مشقت فراوان به تیم ملی دعوت می شود و می خواهد در تورنمنت های مهم برای کشورش افتخار کسب کند با شنیدن این خبر ممکن است کمی دلسرد شود.

دارنده‌ی مدال طلای تورنمنت قراقستان ادامه داد: چرا همه ملی پوشان را اعزام نمی کنیم؟ سرمربی تیم ملی با این شرایط چگونه می تواند انگیزه بوکسورها را برای اردوها و مسابقات آینده حفظ کند؟ درخواست من از کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان این است که سهمیه بوکس را افزایش دهند تا ملی پوشان با انگیزه بیشتری تمرینات خود را پیگیری کنند.

وی درباره ترکیب نهایی تیم ملی برای بازی های آسیایی ۲۰۱۹۸ جاکارتا عنوان کرد: هنوز ترکیب نهایی مشخص نشده اما همه بوکسورها عملکرد خوبی داشته اند و فعلا باید منتظر تصمیم کادرفنی بمانیم.

احمدی صفا در پایان در مورد شرایط آمادگی اش در تمرینات گفت: خوشبختانه هم از لحاظ روحی و روانی و هم از لحاظ فنی کاملا آماده ام و امیدوارم در آینده با عملکرد خوبم بتوانم بر دیدگاه جامعه به رشته ورزشی بوکس اثر مثبتی بگذارم.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين