امروز : جمعه, ۲۶ دی , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/06/15 - 16:48 ذخیره فایل ارسال به دوستان

تیموریان: مقدس یک دوچرخه فروش بود که از کنار تیم ملی به شهرت رسید

تیموریان: مقدس یک دوچرخه فروش بود که از کنار تیم ملی به شهرت رسید
کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد برای فصل آینده با هیچکدام از باشگاه‌های ایرانی و خارجی مذاکره نکرده است.

طرفداری- آندرانیک تیموریان در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در مورد وضعیت تیم ملی، آینده‌اش در رده باشگاهی و همچنین مسائل مختلف به اظهارنظر پرداخت که مشروح آن در زیر می‌آید:

شرایط تیم ملی بعد از بازی دوستانه با ازبکستان چطور است؟

شرایط خوبی داریم و تلاش می‌کنیم تا بازی‌های مقدماتی جام جهانی روسیه را با برد شروع کنیم. امیدوارم که اولین گام را محکم برداریم و ترکمنستان را شکست دهیم. پیروزی مقابل ازبکستان هم می‌تواند دستاوردهای خوبی برای تیم ملی داشته باشد. شما دیدید که چند بازیکن جوان برای اولین‌بار برای تیم ملی ایران بازی کردند و خوشبختانه نمایش خوبی هم داشتند.

ولی خیلی‌ها تصور نمی‌کردند که کی‌روش دست به جوانگرایی بزند و او بابت همین موضوع مورد انتقاد قرار گرفت.

من بعد از اینکه به جام جهانی برزیل راه پیدا کردیم به این موضوع اشاره کردم که تغییر نسل تیم ملی یا جوان‌تر کردن تیم ملی، موضوعی نیست که بخواهیم در یک زمان کوتاه آن را انجام دهیم. کی‌روش کارش را به خوبی بلد است. او واقعاً برای تیم ملی زحمت می‌کشد و باید از این مربی قدردانی کنیم.

کی‌روش و برخی از بازیکنان تیم ملی از اینکه مورد حمایت قرار نمی‌گیرند ناراحت شده‌اند. در این مورد چه صحبتی داری؟

ما در این مورد حرف‌های‌مان را زده‌ایم. من معتقدم که تیم ملی برای دفاع از نام ایران تلاش می‌کند و باید به خوبی مورد حمایت قرار بگیرد. ما نباید دچار مشکلاتی شویم که آرامش و تمرکزمان را به‌هم بریزد.

کم شدن میانگین سنی تیم ملی برای جام جهانی روسیه می‌تواند یک بازدهی مثبت داشته باشد؟

مطمئناً این بازیکنان می‌توانند در آینده نقش مهمی در موفقیت فوتبال ایران در رده باشگاهی و ملی داشته باشند. از طرفی ما یک مربی کاربلد داریم و او هم می‌تواند تأثیر مهمی را از خودش برجای بگذارد. امیدوارم که روزهای خوبی در آینده داشته باشیم ولی رفتن به جام جهانی اصلاً کار آسانی نیست. تیم ملی باید از همه لحاظ حمایت شود.

در مورد حرف‌های اخیر هوشنگ مقدس علیه کارلوس کی‌روش چه صحبتی داری؟

اول این را باید بگویم که در این اردو کاملاً آرامش داریم و همه چیز خوب پیش می‌رود، درست برخلاف جام ملت‌های آسیا که سرپرست تیم و دبیر کل فدراسیون بر سر نشستن روی نیمکت تیم ملی رقابت می‌کردند و این چالش را مقدس شروع کرده بود. او در دبی دوچرخه‌فروشی بود که از کنار تیم ملی به شهرت رسید و هیچ ارتباطی هم به فوتبال نداشت. متأسفانه خیلی مواقع به دلیل حضور او در تیم ملی مشکل ایجاد شد. الان هم حرف برای گفتن زیاد است ولی حرمت‌ها را نگه می‌دارم تا طرف مقابل هم حرمت نگه دارد.

در مورد آینده خودت صحبت کن. آیا قرار است به استقلال برگردی؟

تمام تمرکز من روی تیم ملی است و هیچ تصمیمی برای فصل آینده نگرفته‌ام.

اما می‌گویند با مسئولان استقلال مذاکره کرده‌ای.

نه تنها با استقلال بلکه با هیچکدام از باشگاه‌های ایرانی و خارجی مذاکره نکرده‌ام. فعلاً عجله‌ای ندارم و می‌خواهم در یک زمان ایده‌آل برای آینده‌ام تصمیم بگیرم.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين