امروز : جمعه, ۳ اسفند , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۸:۰۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرماندهی انتظامی استان مازندران خبر داد

کشف کلاهبرداری ۱۵ میلیاردی در شهرستان بابلسر

فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف کلاهبرداری 15 میلیارد و 500 میلیون ریالی با جعل اسناد و فروش مال غیر در شهرستان "بابلسر" خبر داد.

به گزارش بابل نوین، محمود میرفیضی در جمع خبرنگاران گفت: در پی کسب خبری مبنی بر جعل اسناد و کلاهبرداری از یک شهروند در شهرستان بابلسر، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی  فرماندهی انتظامی شهرستان با انجام اقدامات پلیس و تحقیقات از مالباخته دریافتند، فردی با جعل اسناد در چند فقره بیش از یک هزار متر مربع از املاک خصوصی شهروندان را به افراد غیر فروخته است.

فرمانده انتظامی استان مازندران خاطرنشان کرد: با شناسایی متهم به جعل و کلاهبرداری این فرد در اقدامی غافلگیرانه با هماهنگی قضائی دستگیر شد و مورد تحقیق و بازجویی قرار گرفت.

میرفیضی، اضافه کرد: متهم در تحقیقات و بازجویی پلیس ضمن اقرار به بزه انتسابی تاکنون به ۶ فقره جعل سند و فروش  املاک خصوصی افراد در سطح شهرستان اعتراف کرد.

وی ارزش ریالی املاک کلاهبرداری شده را بالغ بر ۱۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و اظهار داشت: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

میرفیضی از شهروندان خواست در هنگام خرید و فروش املاک از مراکز معتبر و رسمی اقدام به استعلام کرده و همواره در معاملات ملکی مراقب افراد شیاد و کلاهبردار باشند./ص

ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين