امروز : دوشنبه, ۱۱ اسفند , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/07/02 - 10:11 ذخیره فایل ارسال به دوستان

«یکی من رو از دست داداشم نجات بده» منتشر شد

به گزارش بابل نوین، هادی خورشاهیان نویسنده در خصوص کتاب های در دست انتشارش گفت: هم اکنون دو کتاب با نام های « دو تفنگدار ناشی » و « یکی من رو از دست داداشم نجات بده » در انتشارات خط خطی در دست چاپ دارم.

وی افزود:کتاب « دو تفنگدار ناشی » رمان طنز نوجوان است.

نویسنده درباره شخصیت های اصلی داستان « دوتفنگدار ناشی » بیان کرد: دو خواهر و برادر که در محله پایین شهر زندگی می کنند شخصیت اصلی داستان « دو تفنگدار ناشی » هستند.

خورشاهیان با بیان اینکه این کتاب داستانی رئالیستی و واقعی است که ماجرای طنز دارد، گفت:این دو کودک ناخواسته با ماجرای سرقت اتومبیل وارد می شوند در ادامه آن برای دستگیری یک باند قاچاقچی با پلیس همکاری می کنند.

وی گفت:داستان را با زبان طنز نوشتم تا برای مخاطب و نوجوان جذابیت داشته باشد.

این نویسنده در خصوص کتاب دیگرش با عنوان « یکی من رو از دست داداشم نجات بده » اظهار کرد: کتابم با عنوان « یکی من رو از دست داداشم نجات بده » رمان طنز کودک است شخصیت اصلی رمان، خواهر و برادری دو قلو هستند که با یکدیگر بحث دارند و وارد یک مجاری تخیلی می شوند، این کتاب برخلاف « دو تفنگدار ناشی » که جنبه رئالیستی دارد بیشتر جنبه طنز دارد و این دو کودک دنبال گنجی هستند که از آیندگان به دست این دو خواهر و برادر می رسد.

خورشاهیان ادامه داد: امسال کتاب مجموعه شعرم را با عنوان « مامان چه خوب است » در انتشارات سایه گستر منتشر کردم.همچنین رمان های بزرگسالم را به نام های « برهنه در برهوت» در شهرستان ادب ،سرباز بی سرزمین در نشر چلچله و بر ریل های برزخ در انتشارات نگاه منتشر کردم.تمام این کتاب هایم در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه شد.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين