امروز : شنبه, ۱۶ اسفند , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/07/07 - 10:55 ذخیره فایل ارسال به دوستان
نانواکناری:

تشکیل ستاد مقابله با تحریم‌ها اقدام موثری جهت حل مشکلات اقتصادی است

به گزارش بابل نوین، ولی‌الله نانواکناری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به اظهارات اخیر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور مبنی بر اینکه قرار است ستاد مقابله با تحریم‌ها در شورای عالی امنیت ملی تشکیل شود، اظهار کرد: در شرایط فعلی استکبار جهانی، جنگی اقتصادی را علیه کشورمان راه‌اندازی کرده است.

وی با بیان اینکه برای برون‌رفت از این وضعیت همه نهادها و قوا باید در برابر اقدامات دشمن سدی نفوذناپذیر ایجاد کنند، گفت: استکبار جهانی، فاز جنگی خود را از بعد نظامی به اقتصادی تغییر داده است و باید با همدلی این جبهه را هم فتح کنیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه عوامل خارجی در راه‌اندازی جنگ روانی علیه کشور ما این روزها نقش اساسی دارند، تصریح کرد: همچنین برخی از افراد در داخل کشور هم با آنان همراهی می‌کنند و جیره‌خوارانی هستند که در دامان آنان پرورش یافته‌اند تا بر ملت فشار وارد کنند.

نانواکناری با تأکید بر اینکه در شرایط فعلی و با وجود مشکلات اقتصادی ملت باید هوشیار باشند و از این جنگ اقتصادی هم پیروز بیرون بیایند، خاطرنشان کرد: تشکیل ستاد مقابله با تحریم‌ها در شورای عالی امنیت ملی قطعا تأثیرات بسیار خوبی خواهد داشت و امیدواریم در این قرارگاه اقتصادی گام‌های موثری جهت حل مشکلات معیشتی و اقتصادی ملت برداشته شود.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين