امروز : یکشنبه, ۱۰ اسفند , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/07/21 - 10:20 ذخیره فایل ارسال به دوستان

تسهیلات ۵۰۰ هزار تومانی ویژه ساکنان مناطق محروم برای زیارت عتبات

به گزارش بابل نوین، مرتضی آقایی مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت اظهار کرد: برای رفاه حال افراد ساکن در مناطق محروم و کم برخورداری که مشتاق زیارت عتبات عالیات هستند و شرایط مالی آن ها مناسب نیست، وام های قرض الحسنه ۵۰۰ هزار تومانی را در نظر گرفته ایم.

وی در ادامه تصریح کرد: این وام قرض الحسنه در راستای اجرای طرح سفرهای ارزان قیمت در نظر گرفته شده و مجموع هزینه هر سفر ارزان قیمت برای افراد بین ۸۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومان تمام می شود.

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت خاطرنشان کرد: کارمزد وام قرض الحسنه ۵۰۰ هزار تومانی ۲ درصد است و به صورت ۱۲ قسط ۴۲ هزار تومانی از دریافت کنندگان اخذ می شود.

بیشتر بخوانید: اجرای سفرهای ارزان قیمت عتبات از نیمه دوم خرداد

آقایی همچنین یادآور شد: در مجموع ۲ هزار فقره وام ۵۰۰ هزار تومانی در نظر گرفته شده است و با توجه به بودجه ای که برای آن تعیین شده است، در پرداخت تعداد بیشتر محدودیت وجود دارد. البته این بسته حمایتی برای افراد محروم پیش بینی شده است تا شرایط زیارت برای این افراد نیز فراهم شود.

وی تاکید کرد: تسهیلات فوق در مجموع در هر کاروان به ۲۰ درصد از زائران ارائه می شود و در استان تهران نیز مردم مناطق محروم پایتخت می توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين