امروز : جمعه, ۲۴ آبان , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۰:۳۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

معرفی برترین‌های چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم مازندران

به گزارش بابل نوین، اسلامی استاندار مازندران در مراسم تجلیل از برترین‌های قرآن کریم با اشاره به اینکه بنده به خانواده قرآنی افتخار می‌کنم و این افراد با تلاش و اهتمام متعالی در مسابقات شرکت کردند، گفت: مسابقات قرآن و محافل قرآنی در کشور و استان فراگیر شده است.

وی افزود: مطالبه گری سازمان اوقاف در حوزه تهاجم فرهنگی دشمن در حوزه قرآنی باید جدی‌تر و بیشتر باشد.

حجت الاسلام ابراهیم حیدری مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت:: در این مسابقات ۴۰۰ نفر در رشته‌های تفسیر قرآن، نهج البلاغه، معارف، قرائت، ترتیل، حفظ قرآن شرکت کردند.

وی افزود: نفرات برتر این دوره از مسابقات به مرحله کشوری راه خواهند یافت.

نفرات برتر چهل و یکمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم استان مازندران

رشته قرائت تحقیق آقایان:

سید صادق مسلمی از قائمشهر مقام نخست
علی کبیری از بابل مقام دوم
مصطفی قاسمی از جویبار مقام سوم

رشته ترتیل آقایان:

مهدی تاجور از ساری مقام نخست
احمد رحیمی فر از بابل مقام دوم
سعید ترکمان دهنوی از قائمشهر مقام سوم

حفظ ۵ جزء آقایان:

علیرضا رحمانیاز بهشهرمقام نخست
محمد مهدی صفری از ساری مقام دوم
علی ترابی از ساری مقام سوم

حفظ ۱۰ جزء آقایان:

وحید ترکمان دهنوی از قائمشهر مقام نخست
محمد حسن کاظمی از ساری مقام دوم
مهدی شیخی از بابلسر مقام سوم

حفظ ۲۰ جزء آقایان:

محمد محسنیاز بهشهر مقام نخست
سید قاسمسیدیان از بابلسر مقام دوم
سید حسین مرتضوی از ساری مقام سوم

حفظ کل آقایان:

محمد رضا رضاییاز ساری مقام نخست
محمد لائینی از نکا مقام دوم
مجتبی محسنی از بابلسرمقام سوم

اذان

مجتبی کریمیاز بابلسر مقام نخست
سیدسجاداشرفی از ساری مقام دوم
سید محمد رضا بوی افراز از قائمشهر مقام سوم

دعا خوانی آقایان:

مهدی تاجوراز ساری مقام نخست
مهدی رحمانی از قائمشهرمقام دوم
محمد رضا طاهری طاهری زاده از آمل مقام سوم

ترتیل

بانوان:
راضیه رحیمی از بابل

مقام نخست

ام البنین آقاجانیاز رامسر مقام دوم
صدیقه کیان نژاد از بابل مقام سوم

قرائت بانوان:

زهرا پور طهماسب از بابلسر مقام نخست
فاطمه منتظریان از بابل مقام دوم
هاجر عسگری از رامسر مقام سوم

دعاخوانی بانوان

صفورایداللهی از امل مقام نخست
فرشته بابایی از بابلسر مقام دوم
آرزو رحیمی از نوشهر مقام سوم

رشته حفظ ۵ جزء بانوان:

وجیهه نیکزاد از شهرستان بهشهر مقام نخست
مریم ابراهیم نژاداز بهشهر مقام دوم
سهیلا بیابانی از ساری مقام سوم

رشته حفظ ۱۰ جزء

بانوان:
سمیهمحمدیان از شهرستان بهشهر
حکیمه مهدوی فر از بابل
کوثر محمد قلی نیا از بابل

رشته حفظ ۲۰ جزء
بانوان:
فائژه زنده دل از نکا
محبوبه زارع از بهشهر
فاضله شکیبا از نکا سوم

رشته حفظ کل
بانوان:
زهرا سلطان پور از ساری
افسانه خانجانی از نکا
فاطمه نظری از بهشهر

رشته معارف تفسیرآقایان:
علی نائیجیان مقام نخست
علی اصغر رستمی مقام دوم
جواد شیرازی مقام سوم

رشته حفظ موضوعی

آقایان:
مهدی تاجور مقام اول
محمد حسن کاظمیمقام دوم
محمد شیرزاد مقام سوم

رشته معارف حدیث
آقایان:
سیدرضا کاظمی مقام نخست
حسین خادمیان مقام دوم

رشته معارف تفسیر بانوان:

مریم نجفی مقام نخست
مریم محسنی مقام دوم
مینا نجفی مقام سوم

رشته حفظ موضوعی
بانوان:
راضیه ملک پایین مقام نخست
سمیه دهنوی مقام دوم
مریم پور مقام سوم

رشته معارفی حدیث:
حکیمه یوسفی مقامنخست
الهام توسلی مقام دوم

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين