امروز : یکشنبه, ۱۰ اسفند , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/07/24 - 12:57 ذخیره فایل ارسال به دوستان
نادر شکری:

محرومیت برادران عبدولی کاهش نیافته است

به گزارش بابل نوین، نادر شکری با بیان این مطلب افزود: رأی کمیته انضباطی در مورد متخلفین رقابت های انتخابی تیم های ملی بلافاصله اعلام شد و مدت زمان محرومیت در آرای صادره از زمان صدور آن محاسبه می شود.

وی ادامه داد: طبق آیین نامه انضباطی کشتی گیران می توانستند در کمیته استیناف فدراسیون نسبت به رأی صادره درخواست تجدیدنظر کنند و در مورد برادران عبدولی، آن ها در زمان مقرر نسبت به درخواست تجدید نظر در کمیته استیناف اقدام کردند.

وی تصریح کرد: در مورد سعید عبدولی هم با توجه به حضور وی در کمیته استیناف و بررسی صورت گرفته، حکم قبلی وی شامل شش ماه محرومیت قطعی و شش ماه محرومیت تعلیقی مجموعه یکسال بود که در استیناف مدت یکسال باقی ماند لیکن با اعمال کیفیات مخففه به ۳ ماه قطعی و ۹ ماه تعلیقی تغییر کرد و در نهایت حکم نهایی وی ۳ ماه محرومیت قطعی و ۹ ماه محرومیت تعلیقی است. ضمن اینکه مدت زمان محرومیت کرامت همچنان باقی است و کمیته استیناف فقط ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی را بخشیده شده است، محرومیت سامان عبدولی نیز از سه ماه قطعی به سه ماه تعلیقی تبدیل شد ولیکن با توجه به اینکه ایشان قبلا محرومیت تعلیقی داشته اند سه ماه محرومیت قبلی نیز بایستی اعمال شود.

شکری در پایان خاطر نشان کرد: البته طبق آیین نامه انضباطی در صورتی که دو سوم محرومیت کشتی گیران طی شود، آن ها می توانند درخواست بخشش دهند و با نظر رئیس فدراسیون مابقی محرومیت آن ها بخشیده شود.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين