امروز : پنج شنبه, ۱۴ اسفند , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/07/28 - 20:16 ذخیره فایل ارسال به دوستان

آغاز ثبت نام حضور در عتبات برای روز عرفه از فردا

مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت از آغاز ثبت نام متقاضیان سفر به عتبات عالیات در روز عرفه از هفتم مرداد ماه خبر داد.

به گزارش بابل نوین، مرتضی آقایی مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت در گفتگو با خبرنگارحوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: ثبت نام متقاضیان سفر به عتبات عالیات از فردا (یکشنبه هفتم مرداد ماه) آغاز می‌شود.

وی در ادامه تصریح کرد: بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده، بیش از ۴۰ هزار نفر از زائران ایرانی در روز عرفه، در عتبات عالیات حضور خواهند داشت.

مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت همچنین خاطرنشان کرد: سفرهای ارزان قیمت عتبات در ایام نزدیک به روز عرفه متوقف شده و چند روز پس از آن از سر گرفته خواهد شد.

آقایی یادآور شد: با توجه به اینکه زیارت امام حسین(ع) در روز عرفه به مسلمانان بسیار توصیه شده‌ است، بسیاری از مردم مشتاق حضور در عتبات عالیات در این روز معنوی هستند.

وی تاکید کرد: مشتاقان زیارت عتبات عالیات در نظر داشته باشند که باید ثبت نام خود را از طریق دفاتر زیارتی مجاز تحت نظارت سازمان حج و زیارت انجام دهند.

مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت یادآور شد: کاروان‌های زیارتی غیر مجاز فاقد هر نوع پوشش بیمه‌ای هستند و در صورت بروز هر گونه مشکلی برای زائران، هیچ گونه مسئولیتی را بر عهده نمی‌گیرند./ص

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين