امروز : شنبه, ۱۶ اسفند , ۱۳۹۹
تاریخ : 2018/07/30 - 19:15 ذخیره فایل ارسال به دوستان
عضو مجلس خبرگان رهبری:

بی‌تدبیری افراد نادان سبب دلار ۹ هزار تومانی شد/ ملت ایران به احترام رهبری سکوت کردند

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: بی‌تدبیری افراد نادان موجب شد که یک دلار مساوی ۹ هزار تومان پول کشور ما شود و این در حالی است که کشورهای همسایه که نجات یافته ایران هستند ارزش پول آنها بیش از کشور ما است.

به گزارش بابل نوین به  نقل از بلاغ، آیت‌الله سیدرحیم توکل صبح امروز در مراسم هفتمین روز درگذشت مادر شهیدان یزدانخواه که در مسجد امام سجاد(ع) فریدونکنار برگزار شد اظهار کرد: نورانیت باطنی می‌تواند موجب تعالی افراد شود و اگر باطن انسان‌ها دارای نورانیت نباشد به درجه تعالی دست پیدا نمی‌کنند.

وی با اشاره به اینکه از دست دادن پنج نفر از یک خانواده کار آسانی نیست، گفت: حاجیه خانم ثمنی مادر شهیدان یزدانخواه با اینکه چهار فرزند و همسر خود را از دست داد اما به خداوند اعتراض نکرد و شکوه‌ای نداشت که نشان دهنده نورانیت باطن است.

عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: در حالی که افرادی مانند شهیدان یزدانخواه جان خود را در راه این انقلاب تثار کردند اما برخی‌ها هر غلطی خواستند در این مملکت انجام داده‌اند و به فکر مردم و اقتصاد این کشور نیستند.

توکل با اشاره به برکناری رئیس بانک مرکزی، تصریح کرد: در حالی که این فرد وضعیت اقتصادی کشور را دچار تزلزل کرده بود اما بدون هیچ حسابرسی و به راحتی کنار گذاشته می‌شود و فرد دیگری جایگزین شد.

وی با بیان اینکه امضای سند ۲۰۳۰ خیانت به کشور بود، تاکید کرد: افرادی با امضای سند ۲۰۳۰ زمینه فحشا را برای کودکان فراهم کرده بودند.

استاد حوزه علمیه افزود: برخی مسئولان با امضای این سند حیا، عفت، استقامت، مردانگی و حجاب را تلاش دارند که از کودکان ما بگیرند و این واژه‌ها را از ذهن این کودکان دور کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: بی‌تدبیری افراد نادان موجب شد که یک دلار مساوی ۹ هزار تومان پول کشور ما شود و این در حالی است که کشورهای همسایه که نجات یافته ایران هستند ارزش پول آنها بیش از کشور ما است.

وی با انتقاد از وضعیت حجاب در ایام تابستان گفت: متاسفانه در این روزها دیده شده که هر کس با هر شکلی که دلش می‌خواهد در جامعه ظاهر می‌شود و همین امر موجب ناهنجاری‌های اجتماعی است.

توکل ادامه داد: در حالی که بسیاری از جوانان بابت نداشتن شغل و مسکن توانایی ازدواج را ندارند اما برخی از بانوان با عدم پوشش مناسب در خیابان‌ها ظاهر می‌شوند که موجب فساد را فراهم می‌کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه سند fatf ذلت بار و خفت بار است، اظهار کرد: عدم کمک به تروریسم و از بین بردن آن بسیار حرف زیبایی است اما طراحان این سند سپاه پاسداران و حزب‌الله را گروه‌های تروریستی می‌دانند که مسئولان ما باید با هوشیاری از اجرای این سند خودداری کنند.

وی خاطرنشان کرد: ملت ایران با این همه سختی سکوت پیشه کرده‌اند و این سکوت به خاطر رهبری است چراکه رهبر انقلاب توصیه به آرامش کرده‌اند و مردم این کشور به فرمان رهبر زبان به کام گرفته‌اند.

توکل خواستار توجه به مسائل دینی از سوی استاندار مازندران شد و گفت: از استاندار مازندران می‌خواهیم تا در حد توان به مسائل دینی و اقتصادی اهمیت ویژه‌ای دهند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين